Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Кривому Розі мобілізують громадян спостерігати за виборами

У Кривому Розі мобілізують громадян спостерігати за виборами

У Кривому Розі мобілізують громадян спостерігати за виборами

На минулому тижні (7 травня) відбулася презентація ОПОРИ у м. Кривий Ріг щодо кампанії спостереження за виборами. Презентація пройшла у Культурно-громадському центрі ШELTER+ і зібрала близько семи десятків слухачів.

Опорою була продемонстрована навчальна презентація. Кожен присутній мав можливість переконатися у важливості спостереження за виборами та дізнатися, як звичайний громадянин може долучитись до процесу.

Під час презентації було висвітлено такі аспекти: ОПОРА та вибори Президента 2014; громадське спостереження; ефективність спостереження за виборами; чим може допомогти звичайний громадянин. 

Також Представництво Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області оголосило, що набирає незалежних та об'єктивних спостерігачів на волонтерських засадах серед мешканців міста Кривий Ріг та Дніпропетровщини.

«Ми позапартійні та незаангажовані. Ми рівновіддалені від усіх кандидатів та партій. Наш досвід спостереження датується з 2007 року. Наше завдання об’єднати зусилля небайдужих громадян. Ми готові працювати, щоб забезпечити чесність та відкритість майбутніх виборів без фальсифікацій та зловживань. Разом нам під силу зламати систему» – наголосив координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА Патруль Євгеній.

Щоб залучитись до спостереження за виборами,  заповніть анкету тут.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org