Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Кривому Розі ОПОРА провела семінар «Енергоефективне житло»

У Кривому Розі ОПОРА провела семінар «Енергоефективне житло»

У Кривому Розі ОПОРА провела семінар «Енергоефективне житло»

У Криворізькому міському центрі зайнятості представники Громадянської мережі ОПОРА 16 жовтня провели навчальний семінар на тему «Енергоефективне житло». Інформаційна зустріч активістів з відвідувачами центру пройшла за сприяння адміністрації закладу.

За принципом простої істини про те, що всі відповіді криються у звичайних речах, місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко поділився з учасниками семінару повсякденними методами збереження ресурсів. Він розповів, як краще розставити меблі, щоб тепло затримувалося у кімнатах, як розташувати побутові прилади і як ними ефективніше користуватись, щоб вони менше споживали електрику, пояснив, як можна використати сонячні промені для підвищення затишку в оселі.

Також Вадим Головченко зазначив, що тарифи на опалення, гарячу воду та електроенергію, хоча й обґрунтовано, проте неймовірно зросли. І незважаючи на ціни, кількість тепла в оселі не збільшиться. Тож турбуватись про затишок у квартирі доведеться самому власнику. Але, якщо змінити модель поведінки стосовно споживання енергоносіїв, можна значно зменшити витрати на комунальні послуги.

Окремо зупинився представник ОПОРИ й на програмі державного пільгового кредитування для приватних осіб і мешканців багатоповерхівок, які вирішили придбати енергоефективні товари для облаштування свого будинку. Він роздав присутнім інформаційні буклети, які містять відомості про деталі та умови отримання держкредитів.

«Для тих, хто сьогодні має статус «безробітного», тема енергоощадності є особливо актуальною. Тому цій категорії населення ми розповідали про механізми заощадження ресурсів та способи збереження тепла, які є найпростішими та майже не вимагають фінансових затрат», – прокоментував захід Валим Головченко.

 

 

За коментарями звертайтесь:

місцевий координатор житлово-комунальних програм

Громадянської мережі ОПОРА

Вадим Головченко

тел.: +38 067 850 65 92© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org