Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Кривому Розі відбулися погроми агітаційних наметів Тимошенко і Добкіна

У Кривому Розі відбулися погроми агітаційних наметів Тимошенко і Добкіна

У Кривому Розі відбулися погроми агітаційних наметів Тимошенко і Добкіна

До перешкоджання ведення агітації через зовнішню політичну рекламу на білбордах додалися ще й напади на пункти агітації.

У Кривому Розі невідомі вже двічі скоювали напади на агітаційні намети різних кандидатів. Декілька днів тому до ОПОРИ зателефонувала мешканка мікрорайону Східний і повідомила, що побачила розбитий і розкиданий агітаційний намет кандидата в Президенти Михайла Добкіна. Агітатори цього намету повідомили, що викликали міліцію і чекають на приїзд правоохоронців.

Згодом ситуація з погромом повторилася щодо наметів кандидата  у Президенти Юлії Тимошенко. Про напад заявила депутат Криворізької міської ради Віра Вернигор. Пані Вернигор закликала депутатів вплинути на ситуацію негайно, щоб не допустити насильства в майбутньому. Зв'язавшись з депутатом криворізької міської ради, ми спробували з'ясувати подробиці по цій справі, але депутат відмовилась надавати коментар."Я не маю наміру з вами розмовляти!" - заявила Віра Петрівна і кинула слухавку .Зв'язатися з обласним штабом Михайла Добкіна не вдалося.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org