Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Кривому Розі визначились з послідовністю партій у бюлетенях

У Кривому Розі визначились з послідовністю партій у бюлетенях

У Кривому Розі визначились з послідовністю партій у бюлетенях

1 жовтня відбулось засідання криворізької міської територіальної виборчої комісії на якому, шляхом жеребкування, визначились з послідовністю партій у виборчому бюлетені.

Заплановане засідання мало розпочатись о 16:00 у малому робочому кабінеті виборчої комісії. Але прийнявши до уваги зауваження від спостерігача ГМ «ОПОРА» про те, що приміщення для засідання має бути не менше ніж 80 м2 (згідно з додатком 1 до постанови ЦВК від 10 серпня 2015 року №161), голова комісії протягом 45 хвилин знайшов необхідне приміщення для проведення засідання. Голова комісії Гивель П.О. повідомив, що велика зала для засідання комісії зазвичай зайнята, тому раніше доводилось проводити засідання у меншому кабінеті. (Будівля криворізької міської ради має 5 поверхів та декілька корпусів, але знайти приміщення, яке відповідає нормам, виявилось важко).

Нарешті, коли питання з приміщенням було вирішено,  засідання розпочалось і на порядок денний поставили процедуру жеребкування для визначення послідовності партій які ідуть до криворізької міської ради. Отже послідовність партій у виборчих бюлетенях буде мати наступний вигляд:

1) РПЛ (як і на виборах у ВРУ)

2) Відродження України

3) Сила людей

4) Опозиційний Блок (як і на виборах у ВРУ)

5) Відродження

6) Ветеранів афганістану

7) НРУ

8) Наш Край

9) БПП Солідарність

10) Батьківщина

11) Справедливість

12) Свобода

13) Самопоміч

14) УКРОП

15) Соціалісти

 


  •  Нажмите для увеличения
  • Фото з галереї міськ. виконкому Нажмите для увеличения

    Фото з галереї міськ. виконкому


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org