Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У м. Апостолове агітують у державних установах

У м. Апостолове агітують у державних установах

У м. Апостолове агітують у державних установах

Кандидати по виборчому округу №37 (Центр: місто Кривий Ріг. ОВО включає: частина Інгулецького, частина Тернівського районів міста Кривого Рогу, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський райони) агітують з порушеннями. Серед найпоширеніших - агітація без вихідних даних. Збільшується кількість випадків агітації в державних установах. 

Кандидат-самовисуванець Андрій Папуча, провів ряд зустрічей з працівниками сфери освіти. В одній зі шкіл м. Апостолове зустріч була запланована на 7 жовтня, А.Папуча мав відвідати педагогічну нараду. Кандидат не з’явився через відсутність агітаційних матеріалів, які не були надруковані вчасно.

10 жовтня на 13:00 весь педагогічний колектив був запрошений на зустріч з кандидатом. У ході розмови А.Папуча наголошував на тому, що допомагати школі матеріально не збирається, адже це хабарництво і протизаконні дії, і до того ж, він вже витратив на агітацію більше 2 млн. грн.

Слід зауважити, що робочий день вчителів закладу триває до 16:00. Отже, зустріч відбулась з працівниками державної установи у робочий час. Кандидат відвідав загальноосвітні школи №1, 3, 4  м. Апостолове, та ще декілька шкіл в районі.

Представники Всеукраїнського аграрного об’єднання "Заступ" агітують у державних установах. Так, календарі з символікою партії розносили у відділі освіти Апостолівської РДА.

Лідером партії «Заступ» є Віра Ульянченко. 2005-2010 рр. обіймала посаду голови ОДА Київської області та була керівником Секретаріату Президента України (часи правління Віктора Ющенка).

Згідно ч. 4 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, у яких розміщено матеріали передвиборної агітації, публічні заклики голосувати за чи не голосувати за партії - суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у депутати в одномандатному окрузі або публічна оцінка діяльності цих партій чи кандидатів у депутати під час проведення заходів, організованих органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, державними чи комунальними підприємствами, закладами, установами, організаціями.

Агітаційні матеріали «Заступу», які роздавались освітянам в РДА не містять вихідних даних.

Згідно ч. 23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org