Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У м. Нікополь кандидат до міської ради фарбує лавки та сміттєві баки

У м. Нікополь кандидат до міської ради фарбує лавки та сміттєві баки

У м. Нікополь кандидат до міської ради фарбує лавки та сміттєві баки

Кандидат в депутати Нікопольської міської ради фарбує лавки та сміттєві баки міста та не забуває зазначати своє авторство.

Кандидат в депутати Нікопольської міської ради від партії «УКРОП» Євген Романій пофарбував на своєму виборчому окрузі усі лавки та сміттєві баки. Також кандидат обіцяв пофарбувати й огорожі біля житлових будинків, але поки фарба закінчилась. На кожному пофарбованому предметі зазначене прізвище кандидата та партія яку він представляє.

Спостерігач ОПОРИ звернувся до Є. Романія з питанням про те, чи не боїться він звинувачень у підкупі виборців, адже його дії мають ознаки таких, що порушують діюче законодавство. «А нехай докажуть» - повідомив Є. Романій.

Згідно ч. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори»: Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org