Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У м. Нікополь «Партія «Відродження» пропонує безкоштовне медичне обстеження

У м. Нікополь «Партія «Відродження» пропонує безкоштовне медичне обстеження

У м. Нікополь «Партія «Відродження» пропонує безкоштовне медичне обстеження

У м. Нікополі політична «Партія «Відродження» розпочала передвиборчу агітацію з підкупу виборців та порушення Закону України.

Разом з агітаційними матеріалами у наметах «Партії «Відродження» роздають Соціальні медичні картки. Виборцям пропонують безкоштовно обстежитись в лікарів мобільного медичного центру. Нагадуємо, що раніше ОПОРА вже інформувала про переміщення медичного центру Дніпропетровщиною.

Пересувна лікарня зупинилась на території стадіону «Електрометалург», який належить Нікопольському феросплавному заводу. Слід зазначити, що генеральним директором і головою правління цього заводу являється Володимир Куцін, який за сумісництвом є керівником обласного осередку «Партії «Відродження» на Дніпропетровщині.

Як стало відомо, нікопольський осередок партії «УКРОП», що також є учасником виборчого процесу готує судовий позов з цього приводу.

Згідно п. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори»: Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Мобільний медичний центр користується великою популярність у людей похилого віку. Так, до регіонального представництва дніпропетровської ОПОРИ не раз телефонували виборці з проханням надати інформацію де саме зараз перебуває центр.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org