Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У м. Нікополі саморекламу розміщують на громадському транспорті

У м. Нікополі саморекламу розміщують на громадському транспорті

У м. Нікополі саморекламу розміщують на громадському транспорті

Прапорці «Партії «Відродження» прикрашають салони громадського транспорту. Директор служби-перевізника наголошує, що це власна ініціатива водіїв.

25 вересня спостерігачем ОПОРИ було виявлено, що в автобусах для громадського перевезення розвішані прапорці «Партії «Відродження». Водії зізналися, що прапорці їм видала диспетчер  КП “Міська диспетчерська контрольна служба пасажирських перевезень”. Директор служби Голін Віталій Анатолійович завірив, що «водії самі проявили ініціативу та повішали прапорці».

Ось така любов водіїв до «Відродження» може зашкодити репутації партії, адже розміщення реклами на громадському транспорті суперечить ст. 60 ч. 9 п. 6 ЗУ «Про місцеві вибори» розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів.

Слід зазначити, що список партії “Відродження” на виборах депутатів обласної ради Дніпропетровщини очолить Володимир Куцін - голова правління та генеральний директор “Нікопольського заводу феросплавів”, керівник обласного осередку партії на Дніпропетровщині.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org