Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У м. Павлограді агітують з порушеннями та псують білборди

У м. Павлограді агітують з порушеннями та псують білборди

У м. Павлограді агітують з порушеннями та псують білборди

У виборчому окрузі №36 (Центр: місто Павлоград. ОВО включає: міста Павлоград, Першотравенськ, Тернівка, Павлоградський район) кандидати агітують без вихідних даних. Проти деяких розповсюджують чорний піар та псують білборди.

Свої агітаційні плакати розміщує кандидат Павло Косоног. Матеріали не містять вихідних даних. П. Косоног балотується в окрузі вперше, член партії "Батьківщина", до Верховної Ради іде шляхом самовисування.

Згідно ч. 23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

З’явилися листівки з чорним піаром проти кандидата самовисуванця Івана Метелиці. У антиагітаційній листівці зазначається, що кандидат є другом Олега Царьова і одночасно кандидатом від «Блоку П. Порошенка».

І. Метелиця - кандидат самовисуванець, безпартійний, діючий мер м. Павлограда, позиціонує себе як представник Блоку Петра Порошенка у 36 виборчому окрузі. О. Царьов колишній заступник голови фракції Партії Регіонів і колишній член ПР (був виключений у 2014 році). На даний момент о головою самопроголошених ДНР та ЛНР. Вважає діючу владу нелегітимною, а співпрацю з нею злочинною. І. Метелиця підозрюється у спробах переховати О. Царьова під час подій Євромайдану.

Згідно п.10 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

Продовжуються випадки пошкодження зовнішньої реклами політичних партій та кандидатів. Так пошкоджено зовнішню рекламу ПП "Сильна Україна" Сергія Тігіпка (№1 у виборчому списку партії). Зіпсовано білборди кандидата-самовисуванця І. Метелиці та кандидата від Радикальної партії О.Ляшка – Володимира Анікеєва. В. Анікеєв підприємець, безпартійний, балотується вперше. На білбордах ПП "Громадянська Позиція" А. Гриценка (№1 у виборчому списку партії) на зображенні кандидата намальований червоний хрест.

Згідно ч. 25 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Перешкоджання здійсненню права на проведення передвиборної агітації, а також порушення встановленого законом порядку проведення такої агітації тягнуть за собою відповідальність, встановлену законами України.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org