Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У ОВК № 28 виникли проблеми з державною реєстрацією

У ОВК № 28 виникли проблеми з державною реєстрацією

У ОВК № 28 виникли проблеми з державною реєстрацією

Як стало відомо спостерігачам Дніпропетровської області, ОВК № 28 досі не зареєстрована як юридична особа. Голова ОВК № 28 Валентина Лашко пояснює це тим, що казначейство постійно вимагає від них незрозумілих документів. Саме це затримує реєстрацію.

Нагадаємо, що окружна виборча комісія набуває статусу юридичної особи з моменту внесення запису про включення відомостей про комісію до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. Для внесення запису про включення відомостей про окружну виборчу комісію до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців голова комісії, в разі його відсутності - заступник голови, не пізніш як на четвертий день з дня утворення комісії повинен особисто подати державному реєстратору за місцем розташування окружної виборчої комісії копію відповідної постанови Центральної виборчої комісії про утворення комісії та заповнену реєстраційну картку встановленого зразка. Державна реєстрація окружної виборчої комісії як юридичної особи здійснюється у день надходження документів для проведення державної реєстрації юридичної особи. (розділ IV доповнити статтею 30 1 згідно із Законом України від 13.03.2014 р. N 879-VII)

«23 квітня для оформлення ОВК № 28, як юридичної особи, казначейство попросило мене надати витяг із реєстра про закриття 25 округу, окрім потрібних оригіналу витягу про відкриття ОВК та регестраційної картки. Так як цей документ коштує 60 грн, я не збираюся надавати його за свої гроші. У вівдповідь, я попросила їх надати мені офіційний запит про те, що ми вам повинні надати цей витяг із реєстра про закриття 25 округу, і попросила щоб запит відправили офіційним листом саме на 25 округ. До вечора питання з цим документом було вичерпано.Мабуть, у казнайчействі щось переплутали. Зранку, 24 квітня казначейство попросило надіслати Статут ОВК, тоді ми зв'язалися з ЦВК і вони обіцяли вирішити це питання до вечора.» - повідомила голова ОВК, Валентина Лашко.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org