Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Павлограді дітлахи навчатимуть батьків берегти енергію.

У Павлограді дітлахи навчатимуть батьків берегти енергію.

У Павлограді дітлахи навчатимуть батьків берегти енергію.

Енергобезпека нашої країни залежить від багатьох факторів, одним із яких є ощадне ставлення до ресурсів кожної людини.  Тому активісти Громадянської мережі ОПОРА продовжують проводити інформаційні заходи присвячені темі  енергоефективності як для дорослих так і для  дітлахів.

Так, 18 грудня у павлоградській загальноосвітній школі №17, за сприяння адміністрації освітньої установи, пройшли пізнавальні уроки з питань раціонального енергоспоживання. Представники ОПОРИ разом із педагогічним колективом закладу провели заняття на тему: «Допоможи батькам зберегти енергію».  Учням початкових класів лектори розповідали про способи заощадження тепла,   енергії у школі та вдома. Завдяки простим прикладам вони дізнались як можна замінити електрику та паливо, використовуючи енергію сонця.

Дітям також продемонстрували мультфільм, який розказує про загрозу глобального потепління через марнотратство енергоресурсів.

Школярі так були збентежені недитячими проблемами, що завзято погодились застосовувати  нові знання на практиці і навчити своїх батьків ресурсозаощадженню.

«Під час заходу ми намагались привернути увагу школярів до важливих актуальних проблем сьогодення і нам це вдалось. Оскільки в даному віці думки дорослих для них ще залишаються вагомими та авторитетними, діти свідомо та серйозно сприймають подану важливу інформацію і обов’язково не лише використовуватимуть її самі, а й долучатимуть батьків до формування  корисних звичок». - зазначив місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко.

Для закріплення важливого матеріалу всім присутнім активісти ОПОРИ роздали тематичні постери з порадами енергоощадності у побуті підготовлені за підтримки Програми USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». А батькам були передані буклети з інформацією про програми підтримки населення для впровадження енергоефективних технологій у житлових будинках, розроблені міжнародною корпорацією GIZ.

.

 

       

       © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org