Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Павлограді вибори Президента 2014 вважають найскладнішими в історії України

У Павлограді вибори Президента 2014 вважають найскладнішими в історії України

 У Павлограді вибори Президента 2014 вважають найскладнішими в історії України

За оцінками окружної виборчої комісії ТВО № 36, ситуація навколо формування і роботи дільничних виборчих комісій є досить складною. У роботі членів ОВК виникає чимало проблем, які доводиться вирішувати кожен день.

На сьогоднішній день ДВК складаються лише з 12 осіб, що може ускладнити проведення виборів, зокрема на великих дільницях. До того ж, після формування дільничних комісій в окрузі, через відмову членів комісій працювати  у  ДВК  замінено близько 80 % керівного складу ДВК. Часто до керівницва ДВК потрапляли недосвічені молоді люди, або ті, які до цього не працювали в керівництві комісій.

На нараді з довіреними особами та представниками кандидатів у Президенти України голова окружної комісії Комендант Л.І. звернулася до суб’єктів виборчого процесу з проханням всебічно сприяти для забезпечення діяльності ДВК. Слід зазначити, що всі учасники наради з готовністю відгукнулися на заклик голови ОВК та пообіцяли зробити все від них залежне для організації виборчого процесу на необхідному рівні. 

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org