Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Павлограді затримано хуліганів, що здійснили напад на агітаційний намет Партії Регіонів

У Павлограді затримано хуліганів, що здійснили напад на агітаційний намет Партії Регіонів

У Павлограді затримано хуліганів, що здійснили напад на агітаційний намет Партії Регіонів

Як повідомляє окружний штаб кандидата в Президенти України Михайла Добкіна, напади на агітаційні намети здійснюються постійно. В останній час до них додалося пошкодження білбордів та агітаційних матеріалів.

В Павлограді в різний спосіб пошкоджено близько 100 % білбордів Михайла Добкіна, окрім того,  фіксуються випадки псування та викрадення друкованих агітаційних матеріалів з агітаційних наметів кандидата. Звичним явищем також стали погрози агітаторам та перешкоджання проведенню зустрічей довіреної особи кандидата.

За словами керівника штабу Панамарчука Миколи Савелійовича, під час одного з нападів на намет кандидата Добкіна М.М., вдалося затримати двох осіб, які пізніше були притягнуті до адміністративної відповідальності. Затримані особи заперечили свою причетність до будь-якої політичної чи громадської організації.

З приводу всіх інцидентів довіренною особою кндидата по ТВО № 36 було направлене звернення до голови Обласної державної адміністрації. 

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org