Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У соціальних мережах розповсюджують фото криворізьких ЗМІ з логотипом ОПОРИ

У соціальних мережах розповсюджують фото криворізьких ЗМІ з логотипом ОПОРИ

У соціальних мережах розповсюджують фото криворізьких ЗМІ з логотипом ОПОРИ

У соціальних мережах Facebook та VK розповсюджують фото криворізьких ЗМІ з надписом «ОНИ ВРУТ» та розміщують логотип ОПОРИ. Права на використання логотипу організація не надавала.

Вперше інформацію було розміщено у мережі VK на сторінці невідомого Олега Смірнова, а потім ним же поширено у багатьох спільнотах. Серед ЗМІ з провокативним надписом «ОНИ ВРУТ» значиться: «Червоний гірник», «Кривбас 24», «Наш край», «Пульс» та «Домашня газета». На зображеннях розміщено логотип ОПОРИ. Зв’язатися з О. Смірновим спостерігачам ОПОРИ не вдалось.

Далі зображення отримали життя у мережі Facebook з'явившись на сторінці ресурсу «Перець Криворізький», про діяльність якого ОПОРА вже повідомляла раніше. Самі «перці» повідомили, що джерелом не являються, та були б не проти аби там знаходився логотип їх ресурсу. Слід зазначити, що О. Смірнов у своєму пості звинувачує у брехні і «Перець Криворізький».

Згідно ч. 3 ст. 426 Цивільного кодексу України використання об'єкта права інтелектуальної власності іншою особою здійснюється з дозволу особи, яка має виключне право дозволяти використання об'єкта права інтелектуальної власності, крім випадків правомірного використання без такого дозволу, передбачених цим Кодексом та іншим законом.

Частиною 1 ст. 424 Цивільного кодексу України передбачено, що порушення права інтелектуальної власності, в тому числі невизнання цього права чи посягання на нього, тягне за собою відповідальність, встановлену цим Кодексом, іншим законом чи договором.

Спостерігачеві ОПОРИ головний редактор «Домашньої газети» Коваленко В.Ю. повідомив, що про використання логотипу ОПОРИ на фото вищеназваного видання чує вперше. Про застосування чорного піару від «Перцю Криворізького» знає та дивується чому про них так пізно згадали, думав напишуть раніше. «Не впевнений, та думаю, що це справа рук Вілкулів, саме вони діють від імені «Перця Криворізького» - зазначив редактор «Домашньої газети».

Нагадуємо, що Юрій Вілкул балотується на посаду голови м. Кривого Рогу від «Опозиційного блоку» та є діючим головою міста.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org