Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У виборчому окрузі № 24 виборців позбавили права голосу

У виборчому окрузі № 24 виборців позбавили права голосу

У виборчому окрузі № 24 виборців позбавили права голосу

В ДВК № 121285, що знаходиться в Дніпропетровській міській клінічній лікарні № 17 чотирьох громадян України та громадянку Вірменії позбавили права голосу.

Ситуація виглядає наступним чином: до списку виборців внесено 45 осіб. 44 громадянина України та 1 громадянка Вірменії. Зранку, прийшовши на дільницю для голосування, виявилося, що бюлетенів вистачає не всім, адже ОВК № 24 передало на дільницю лише 40 бюлетенів для голосування по багатомандатному округу та 42 бюлетені по одномандатному. Одже, 4 громадянина України таким чином були позбавлені свого права голосу.

На дільницю завітала також і громадянка Вірменії, яка отримала Запрошення і вирішила скористатися нагодою взяти участь в політичному житті країни, де вона вже отримала Посвідку на постійне проживання в Україні. Проте, отримала рішучу відмову від членів дільничної комісії, адже цей документ не є підставою для видачі бюлетеню.

Який саме документ став підставою для включення громадянки Вірменії до списку виборців на ДВК № 121285 залишилось невідомим. Відомо, що зазначена особа звернулась до суду за роз’ясненнями. Чотири громадянина України, що не змогли отримати бюлетені від рішучих дій відмовились.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org