Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У виборчому окрузі №37 кандидат-клон зійшов з дистанції

У виборчому окрузі №37 кандидат-клон зійшов з дистанції

У виборчому окрузі  №37 кандидат-клон зійшов з дистанції

Претендент на депутатське крісло Олександр Шпінов, прізвище котрого схоже на прізвище кандидата по тому самому округу, звернувся до ЦВК з відмовою балотуватися.

На сайті ЦВК з’явилася інформація про те, що реєстрацію кандидата в народні депутати Шпінова О.Д., який балотується в одномандатному виборчому окрузі № 37 (Центр: місто Кривий Ріг
ОВО включає: частина Інгулецького, частина Тернівського районів міста Кривого Рогу, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський райони) у порядку самовисування на позачергових виборах  народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, скасовано.

Прізвище Шпінов дуже подібне в написанні і за звучанням на прізвище Шпенов, власником якого є ще один кандидат-самовисуванець в 37-му окрузі діючий позапартійний депутат Верховної Ради України Дмитро Шпенов.

Дмитро Юрійович Шпенов переміг на виборах 2012 року в одномандатному окрузі №37 з результатом 52,66% і випередив найближчого за результатом кандидата від Комуністичної партії України Володимира Дегтяра більш ніж на 37%. Від того часу в 37 окрузі не помічено активності когось із теперішніх кандидатів у депутати, і Шпенова, за інерцією, а також за його сприяння в засудженні фігуранта гучної справи про вбивство депутата Софіївської районної ради, можна вважати фаворитом виборчих перегонів.

За три дні після реєстрації Дмитра Шпенова кандидатом в депутати ЦВК зареєструвала Олександра Шпінова, котрий проживає далеко поза округом балотування – в Одеській області, не має виборчого штабу і не проводить агітації.

Що тепер спонукало Олександра Шпінова знятися з реєстрації в ЦВК, невідомо.

В одномандатному окрузі №37 «клонування» Шпенова не єдиний випадок. Брудна технологія застосована також проти висуванця Блоку Петра Порошенка Олексія Мудрого. Кандидат Мудрий є  директором ПП "Телерадіокомпанія "Атлант" і проживає в одному з райцентрів округу - місті Апостоловому. Будучи в Апостолівському регіоні відомою особою, Мудрий на позачергових виборах до Верховної Ради складає реальну конкуренцію Шпенову. Та після з’їзду Блоку Порошенка, де висувалися кандидати в одномандатних округах, коли стало відомо, що Олексій Олексійович Мудрий балотуватиметься, він отримав і свого клона – Мудрого Олексія Євгенійовича, безпартійного тимчасово не працюючого самовисуванця із загальною середньою освітою, що проживає в місті Дніпропетровську на відстані більше 100 км від округу балотування. Дніпропетровець Мудрий жодних ознак про скасування власної реєстрації поки що не подавав.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org