Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » «УДАР» у Дніпропетровську наразився на чорний піар?

«УДАР» у Дніпропетровську наразився на чорний піар?

«УДАР» у Дніпропетровську наразився на чорний піар?

У Дніпропетровську невідомий чоловік роздавав листівки без вихідних даних. На листівках містилось зображення Віталія Кличка.

До представників ОПОРИ звернувся мешканець Дніпропетровська, обурений порушенням правил ведення виборчої агітації. Він повідомив, що 7 серпня якийсь чоловік роздавав листівки перехожим в районі Нагірного ринку. Поряд не стояло агітаційного намету, або автомобіля з партійною символікою. Молодик не був одягнений в партійну уніформу, а лише тримав в одній руці поліетиленовий пакет з написом «Удар», а в другій – пачку листівок формату А6. На листівках не було вказано наклад, а також не зазначено відповідальну за випуск особу.

Спостерігачі ОПОРИ звернулись до керівника штабу «Удару» Васильченко Олени Володимирівни з проханням прокоментувати згаданий факт.

Пані Олена пояснила, що жодного відношення до зафіксованого факту очолюваний нею штаб не має. Вона заявила, що штаб на даний момент не проводить ніякої агітації. На питання, чи розслідує її команда цей, або інші подібні випадки, Олена Володимирівна відповіла, що чує про роздачу листівок вперше від спостерігачів Опори, і раніше з подібними випадками не стикалася.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org