Ульянова Таміла Володимирівна
Одномандатний виборчий округ | 26 |
Висування | Політична партія "Воля" |
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК | 17038,18222 від 15.09.2014 |
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом | 1018 від 19.09.2014 |
Відомості про кандидата | народилася 11 жовтня 1983 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрист, ТОВ "ГІУС", член Політичної партії "Воля", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Воля". |
Передвиборна програма кандидата в народні депутати України
в одномандатному виборчому окрузі № 26
Ульянової Таміли Володимирівни
Крок 1: Створення ефективних державних структур та кадрова люстрація
Ми забезпечимо повну переатестацію за люстраційними критеріями державного апарату, суддів, правоохоронних органів з виявленням та збереженням на службі лише тих професіоналів, які спроможні виконувати свої функції.
Крок 2: Ліквідація корупційної економіки та олігархічних монополій
Ми гарантуватимемо право приватної власності, безперешкодного ведення легального бізнесу та невтручання державних органів в господарську діяльність - одна з ключових економічних гарантій держави.
Крок 3: Реформа доктрини національної безпеки
Розвиток вітчизняного Військово-промислового комплексу має стати одним із пріоритетів держави. Збройні сили України мають складатися з сил спеціальних операцій, Національної Гвардії та потужного військового резерву.
Крок 4: Інформаційна політика та ЗМІ
Розвиток незалежних ЗМІ є важливою складовою забезпечення прав і свобод громадян України та потужною зброєю в інформаційній війні. На базі державних та комунальних ЗМІ буде створений потужний громадський мовник.
Крок 5: Відновлення конституційних прав територіальних громад
Необхідно привести законодавчу бази України у відповідність до Конституції і Хартії про місцеве самоврядування для створення процедур здійснення прав власності та управління територіальними громадами. В країні мають запрацювати законодавчі механізми місцевої демократії: місцеві референдуми, громадські слухання, місцева ініціатива.
Кроки в мажоритарному окрузі:
- Запровадження дієвих механізмів контролю за діями влади через доступність інформації про рішення владних інституцій усіх рівнів, відкриту кадрову політику, відкритий доступ до інформації стосовно життя чиновників та політиків.
- Втілення у життя, розробка, впровадження на державному рівні програми посилення боротьби з корупцією. Формування свідомої ідеї у громадськості, що давати хабар так само аморально, як і його отримувати.
- Проведення загальноукраїнської люстрації в судовій, правоохоронній, податковій та митній системах. Люстрація держслужбовців усіх рівнів, підозрюваних у зловживаннях владою та своїми службовими повноваженнями.
- Оновлення складу держслужбовців за рахунок залучення молодих спеціалістів, надання їм соціального захисту, але при цьому максимальне посилення їхньої безпосередньої відповідальності перед законом.
- Прийняття закону про зняття недоторканності та процедури відкликання народного депутата України.
- Розробка та прийняття на державному рівні загальної стратегії боротьби із відхилення від сплати податків.
- Прийняття закону про регламентацію державних закупівель.
- Арешт та повернення відчуженої державної власності та бюджетних коштів, які за допомогою корупційних схем були виведені закордон.
- Акцентування особливої уваги на державному рівні всім учасникам та постраждалим у ході АТО на сході країни.
- Надання пріоритету в фінансуванні програм для реформування і підвищення боєздатності української армії.
- Впровадження системи та прийняття закону про загальне медичне страхування.
- Розробка на державному рівні програми щодо працевлаштування та соціальних гарантій молодих спеціалістів - випускників вишів.
- Підвищення стипендій студентам вищих навчальних закладів до рівня прожиткового мінімуму.
Таміла Ульянова