Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Ульянова Таміла Володимирівна

Ульянова Таміла Володимирівна

Ульянова Таміла Володимирівна
Одномандатний виборчий округ 26
Висування Політична партія "Воля"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 17038,18222 від 15.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1018 від 19.09.2014
Відомості про кандидата народилася 11 жовтня 1983 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрист, ТОВ "ГІУС", член Політичної партії "Воля", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Воля".

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 26

Ульянової Таміли Володимирівни 

Крок 1: Створення ефективних державних структур та кадрова люстрація

Ми забезпечимо повну переатестацію за люстраційними критеріями державного апарату, суддів, правоохоронних органів з виявленням та збереженням на службі лише тих професіоналів, які спроможні виконувати свої функції.

Крок 2: Ліквідація корупційної економіки та олігархічних монополій

Ми гарантуватимемо право приватної власності, безперешкодного ведення легального бізнесу та невтручання державних органів в господарську діяльність - одна з ключових економічних гарантій держави.

Крок 3: Реформа доктрини національної безпеки

Розвиток вітчизняного Військово-промислового комплексу має стати одним із пріоритетів держави. Збройні сили України мають складатися з сил спеціальних операцій, Національної Гвардії та потужного військового резерву.

Крок 4: Інформаційна політика та ЗМІ

Розвиток незалежних ЗМІ є важливою складовою забезпечення прав і свобод громадян України та потужною зброєю в інформаційній війні. На базі державних та комунальних ЗМІ буде створений потужний громадський мовник.

Крок 5: Відновлення конституційних прав територіальних громад

Необхідно привести законодавчу бази України у відповідність до Конституції і Хартії про місцеве самоврядування для створення процедур здійснення прав власності та управління територіальними громадами. В країні мають запрацювати законодавчі механізми місцевої демократії: місцеві референдуми, громадські слухання, місцева ініціатива.

Кроки в мажоритарному окрузі:

 1. Запровадження дієвих механізмів контролю за діями влади через доступність інформації про рішення владних інституцій усіх рівнів, відкриту кадрову політику, відкритий доступ до інформації стосовно життя чиновників та політиків.
 2. Втілення у життя, розробка, впровадження на державному рівні програми посилення боротьби з корупцією. Формування свідомої ідеї у громадськості, що давати хабар так само аморально, як і його отримувати.
 3. Проведення загальноукраїнської люстрації в судовій, правоохоронній, податковій та митній системах. Люстрація держслужбовців усіх рівнів, підозрюваних у зловживаннях владою та своїми службовими повноваженнями.
 4. Оновлення складу держслужбовців за рахунок залучення молодих спеціалістів, надання їм соціального захисту, але при цьому максимальне посилення їхньої безпосередньої відповідальності перед законом.
 5. Прийняття закону про зняття недоторканності та процедури відкликання народного депутата України.
 6. Розробка та прийняття на державному рівні загальної стратегії боротьби із відхилення від сплати податків.
 7. Прийняття закону про регламентацію державних закупівель.
 8. Арешт та повернення відчуженої державної власності та бюджетних коштів, які за допомогою корупційних схем були виведені закордон.
 9. Акцентування особливої уваги на державному рівні всім учасникам та постраждалим у ході АТО на сході країни.
 10. Надання пріоритету в фінансуванні програм для реформування і підвищення боєздатності української армії.
 11. Впровадження системи та прийняття закону про загальне медичне страхування.
 12. Розробка на державному рівні програми щодо працевлаштування та соціальних гарантій молодих спеціалістів - випускників вишів.
 13. Підвищення стипендій студентам вищих навчальних закладів до рівня прожиткового мінімуму.

                                                                                                                     

                                                                                                                      Таміла Ульянова © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org