Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Усов Костянтин Глібович

Усов Костянтин Глібович

Усов Костянтин Глібович
Одномандатний виборчий округ 33
Висування ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21593 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1229 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 9 липня 1988 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ
ЗА ВИБОРЧИМ ОКРУГОМ №33

ВІД “БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА” УСОВА КОСТЯНТИНА ГЛІБОВИЧА

“БЛОК Петра ПОРОШЕНКА” - це партія державного розвитку, партія реформ, партія впевненості у нашому великому спільному Завтра.

Ми - команда Президента України - беремо на себе відповідальність за відновлення миру і порядку на всій території Держави.

Ми - команда Президента України - беремо на себе відповідальність за створення нових правил життєдіяльності держави - сильна армія, сильний народ, сильна країна.

“ЖИТИ ПО-НОВОМУ” - це:

ЖИТИ ВІЛЬНО.

ЖИТИ БЕЗБІДНО.

ЖИТИ ЧЕСНО.

ЖИТИ БЕЗПЕЧНО.

Кривий Ріг - це гордість України. Це місто, де народились мої батьки та діди, де народився я.

Кривий Ріг як промисловий, культурний та гуманітарний центр Держави, заслуговує на особливу увагу і турботу Президента.

Екологія Кривого Рогу має бути виведена зі стану катастрофи. Молодь Кривого Рогу має бути забезпечена роботою. Пенсіонери у Кривому Розі мають перебувати під всебічною опікою держави, їхнє здоров’я має знаходитись під особливим захистом України.

Великі промислові підприємства Кривого Рогу, приватизовані міжнародними корпораціями, зобов’язані платити своїм працівникам не менше, ніж вони платять своїм працівникам на підприємствах, розташованих в Європейському союзі, Америці чи Азії.

Я, Костянтин УСОВ, зобов’язуюсь протягом всього часу роботи у Верховній Ради України боротися за розвиток Кривого Рогу і України, за підвищення якості життя, за відновлення справедливості в нашому місті та державі.

Присягаю народу України.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org