Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » В Дніпропетровську перешкоджають роботі агітаторів Радикальної Партії Олега Ляшка

В Дніпропетровську перешкоджають роботі агітаторів Радикальної Партії Олега Ляшка

В Дніпропетровську перешкоджають роботі агітаторів Радикальної Партії Олега Ляшка

У виборчому окрузі №29 міста Дніпропетровська Радикальній партії Олега Ляшка заважали проводити агітацію.

30 вересня в 10-00 активісти Радикальної партії Олега Ляшка, почали встановлювати агітаційний намет поруч із зупинкою громадського транспорту.

До них підійшли двоє чоловіків спортивної статури в камуфляжі. Вони представились охоронцями ТЦ «Березинський», але не пред'явивши жодних документів, почали наполегливо вимагати перенести намет в інше місце. Агітатори пояснювали, що конструкція встановлюється на території, що належить місту Дніпропетровську, а не ТЦ «Березинський».

На прохання агітаторів надати документи, які підтверджують, що земля належить ТЦ, їм пообіцяли представити папери до 11-00. Однак адміністрація ТЦ спілкуватися з агітаторами відмовилась.

Чоловіки, які представилися охоронцями, продовжували наполягати на перенесенні намета в інше місце. У зв'язку з тим, що проводити роботу в таких умовах було неможливо, агітатори були змушені перенести намет в інше місце. Агітатори на мобільний телефон зняли відео-підтвердження перешкоджанню їх роботи:
https://www.youtube.com/watch?v=MdsDUAeUNng&feature=youtu.be

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org