Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » В Дніпропетровську робота ОВК № 27 затримує своєчасний виборчий процес.

В Дніпропетровську робота ОВК № 27 затримує своєчасний виборчий процес.

В Дніпропетровську робота ОВК № 27 затримує своєчасний виборчий процес.

5 травня, на останньому засіданні ОВК не змогла затвердети членів ДВК. На засіданні було присутньо 14 членів ОВК із 18 за затвердженим складом. Комісія не змогла сформувати ДВК тому що їх чисельний склад менше 12 осіб (стат.№24 ч.1 Закону України про вибори Президента України). В такій ситуації голова комісії має подати необхідних членів ДВК (запас) (стат.№24 ч.8 Закону України про вибори Президента України), але цього не сталося. Звернень до голови Бабушкінської районної ради за допомогою для формування ДВК також не було.  

Не обійшлось на засіданні і без скарг. Зокрема, голова ОВК № 27 Рябова М. поскаржилась членам комісії на секретаря ОВК Чабан А. на неналежне виконання ним своїх обов'язків та неправильне ведення протоколів засідання комісії, які не відповідають затвердженим формам ЦВК. З наступною скаргою виступив системний адміністратор (найнятий працівник комісії), який сповістив членів ОВК про те, що у його розпорядженні немає необхідного обладнання для виконання потрібного об'єму роботи. Саме тому на сайті ЦВК не було розміщено ні єдиного протоколу засідання комісії. ОВК  залишила без уваги скаргу системного адміністратора, не прийнявши жодного рішення з цього приводу.

 

Варто відмітити, що при вході до будівлі, де розташовується комісія, ще й досі немає вивіски з назвою та вказівниками про розміщення ОВК.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org