Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » В Дніпропетровську виборчий процес розпочався вчасно

В Дніпропетровську виборчий процес розпочався вчасно

В Дніпропетровську виборчий процес розпочався вчасно

Дніпропетровські обласна і міська виборчі комісії провели свої перші засідання у визначений законом термін. Присягу склали більше половини членів комісій від їх складу.

7 вересня, на наступний день після сформування нового складу, своє перше засідання провела Дніпропетровська міська виборча комісія. В день проведення засідання з'ясувалося, що комісія змінила свою адресу і переїхала з будівлі міської ради, де знаходилися всі попередні виборчі кампанії, до приміщень обласної ради за адресою пр. Кірова, 2.  Утім це не завадило проведенню засідання. На ньому були присутні 17 з 18 членів комісії, всі вони прийняли присягу та розглянули першочергові організаційні питання. Була відсутня лише Барлюта Анастасія Володимирівна, делегована до складу комісії політичною партією Всеукраїнське об'єднання "Свобода".

Перше засідання Дніпропетровської обласної виборчої комісії відбулося 8 вересня о 16:00 в приміщенні Дніпропетровської облради. Засідання відвідали і склали присягу 16 з 18 членів комісії. З невідомих причин були відсутні Дронов Олександр Юрійович, делегований до складу комісії партією Сергія Тігіпка "Сильна Україна", і Собко Юрій Олексійович, делегований до складу комісії політичною партією "Наш Край". Головою Дніпропетровської обласної виборчої комісії, яку сформувала ЦВК, став Шандиба Павло Павлович (суб'єкт подання – місцева організація партії "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ") . Він очолював цю комісію з 2010 року, але тоді представляв Партію регіонів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org