Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » В Кривому Розі почав роботу виборчий штаб Радикальної партії

В Кривому Розі почав роботу виборчий штаб Радикальної партії

В Кривому Розі почав роботу виборчий штаб Радикальної партії

В Кривому Розі почав роботу виборчий штаб Радикальної партії. Відкриття обласного штабу не в обласному центрі стало першим і єдиним випадком, зафіксованим спостерігачами ОПОРИ в Дніпропетровській області з початку громадського спостереження за виборами до Верховної Ради України 2012 року.

Керівником штабу призначено Карвацького Олександра Володимировича. В інтерв’ю спостерігачам ОПОРИ він розповів, що Радикальна партія планує висунути в Дніпропетровській області одного кандидата по мажоритарному виборчому округу №37. Найімовірніше цим кандидатом стане Даниленко Сергій Іванович, який працює в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка викладачем на кафедрі міжнародної інформації та є автором 2 посібників, 1 монографії та понад 50 статей, співавтором 5 монографій.

Найближчим часом штаб радикалів планує розгорнути роботу агітаційних наметів, а поки що обмежується роздаванням чорно-білої агітаційної листівки на газетному папері формату А3.

Таким чином, партія має намір сконцентрувати всі зусилля в області лише на одному з сімнадцяти виборчих округів.

Одномандатний виборчий округ № 37 з центром у місті Кривому Розі включає частину Інгулецького (виборчі дільниці № 121620 – 121635, 121637), частину Тернівського (виборча дільниця № 121729) районів міста Кривого Рогу, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський райони. Кількість виборців – 157 546. Переважно це мешканці сіл та селищ.

Потенційним кандидатом від влади в окрузі №37 є депутат Верховної ради від Партії регіонів Дмитро Шпенов.

Нагадаємо, що навесні цього року в Кривому Розі побував скандальний лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Він відзначився тим, що поперекидав ігрові автомати в одній з кав’ярень в центрі міста на знак протесту проти підпільного ведення ігрового бізнесу.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org