Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » В Кривому Розі засідає міська виборча комісія - кільком кандидатам можуть скасувати реєстрацію

В Кривому Розі засідає міська виборча комісія - кільком кандидатам можуть скасувати реєстрацію

В Кривому Розі засідає міська виборча комісія - кільком кандидатам можуть скасувати реєстрацію

Сьогодні почалося засідання міської виборчої комісії, на якому розглядатиметься питання скасування реєстрації декількох кандидатів. 

5 березня до Криворізької міської виборчої комісії надійшов лист з Центральної виборчої комісії за підписом Жанни Усенко-Чорної щодо необхідності перевірки комісією фактів можливого порушення вимог Закону, а саме ч. 8 ст. 41 Закону  України «Про місцеві вибори»

Ст. 41 Закону  України «Про місцеві вибори»:

8. У разі якщо особа, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації іншої політичної партії та (або) висунута за її письмовою заявою про згоду балотуватися кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови, старости від місцевої організації іншої політичної партії або шляхом самовисування, відповідні територіальні виборчі комісії виключають таку особу з усіх виборчих списків, до яких вона була включена, скасовують її реєстрацію як кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, про що повідомляють відповідні місцеві організації партій та цю особу.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org