Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » В Луганську від рук сепаратистів постраждав довготерміновий спостерігач ОПОРА

В Луганську від рук сепаратистів постраждав довготерміновий спостерігач ОПОРА

В Луганську від рук сепаратистів постраждав довготерміновий спостерігач ОПОРА

21 квітня 2014 р. довготерміновий спостерігач Громадянської Мережі ОПОРА, журналіст видання «Точка ОПОРИ» був побитий невідомими особами під час відео фіксації акції протесту  сепаратистського руху Луганщини біля адміністративної будівлі СБУ. 

Як повідомив Максим Данильченко: «Я прийшов на акцію, щоб подивитись своїми очима як вона проходить, які агітаційні матеріали там розповсюджують, чи буде там хтось з кандидатів в Президенти України, оскільки за останні кілька тижнів багато хто з кандидатів відвідували мітингарів біля будівлі СБУ. Коли я почав відео фіксацію, то до мене підійшли якісь невідомі мені особи та почали вимагати щоб я забрав відеокамеру, оскільки вони мені забороняють знімати. Я думаю, що це представники самооборони Луганська.   На моє повідомлення, що я представник українського ЗМІ, вони не реагували та говорили, що знімати можна лише російським ЗМІ. Вони схопили мене за руки, вдарили кілька разів по обличчю та вивели з місця де проходить акція. Зараз я почуваю себе добре та отримав невеликі пошкоджена. Я написав заяву в міліцію по факту мого побиття та перешкоджання моєї діяльності. Слід відмітити, що жодного правоохоронця до кого б я міг звернутись за допомогою,  не було на акції протесту біля будівлі СБУ..» 

Як прокоментував ситуацію Координатор громадського спостереження ОПОРА в Луганській області Олексій Кормілецький : «Даний факт Ми розглядаємо як тиск на представників українських ЗМІ в Луганську. Було порушено ст. 26 Закону України «Про друковані ЗМІ в Україні» та ст. 171 Кримінального кодексу України.  Треба відмітити, що обмеження прав журналістів в Луганську  стало «нормою». Це  реалії сьогодення в Луганську і з цим необхідно боротися»  

За коментарями звертайтесь:
Олексій Кормілецький,
координатор спостереження ОПОРИ у Луганській області


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org