Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » В Павлограді агітують з порушеннями та перешкоджають агітації

В Павлограді агітують з порушеннями та перешкоджають агітації

В Павлограді агітують з порушеннями та перешкоджають агітації

В Павлограді з’явилась агітація у вигляді білбордів від Івана Метелиці, кандидат по 36 виборчому округу (Центр: місто Павлоград. ОВО включає: міста Павлоград, Першотравенськ, Тернівка, Павлоградський район). На зображеннях не зазначено вихідних даних. Отримати коментар з цього приводу у штабі не вдалось.

Згідно ч. 23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

І. Метелиця - діючий мер м. Павлоград. Відповідно до даних сайту ЦВК безпартійний, на окрузі іде як самовисуванець. Балотується вдруге, перший раз балотувався ще на початку 1990-х. Зараз позиціонує себе як кандидат від Блоку Петра Порошенко.

На вул. Полтавській м. Павлограда пошкоджено білборд ПП "Сильна Україна" – це перший і поки єдиний випадок у виборчому окрузі. У штабі коментувати дану подію відмовляються.

Згідно ч. 25 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», псування білбордів та сітілайтів можна кваліфікувати як порушення виборчого права (перешкоджання реалізації виборчого права суб’єктом виборчого процесу).

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org