Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » В м. Зеленодольську, Апостолівського району на дільниці №8 зникла необхідна документація

В м. Зеленодольську, Апостолівського району на дільниці №8 зникла необхідна документація

В м. Зеленодольську, Апостолівського району на дільниці №8 зникла необхідна документація

В Зеленодольську, Апостолівського району на восьмій дільниці голова Гоц Валентина Анатоліївна від політичної партії «Відродження» звернулась до міліції, щоб знайти контрольні талони та невикористані бюлетені. Це викликало велику затримку в здачі пакетів з документацією на ТВК.

Зеленодольську «Восьму» у районній ТВК чекали довго. Близько 15 години 26.10.2015 вони все ж привезли бюлетені по виборам депутатів до обласної ради, але протоколи були без дати, підписів, та печатки ДВК. Залишивши документацію в районній ТВК представники дільниці №8 поїхали приводити в порядок протоколи. Приїхали через 1,5 години та все ж здали.

Спостерігачі ОПОРИ звернулись за коментарями до Голови ДВК. Гоц В. А. повідомила, що все діло в тому, що ДВК №8 недорахувалась 580 контрольних талонів та 272 невикористаних бюлетенів.

28.10.15 Нам повідомили з Апостолівської районної ВК, що при розпакуванні пакетів з бюлетенями на ТВК, 272 невикористаних бюлетенів все ж таки знайшлись запакованими разом з недійсними бюлетенями. Але 580 відривних контрольних талонів немає. Члени ДВК №8 звернулись до правоохоронних органів, щоб якось знайти необхідні документи. Апостолівська районна ВК відправила протоколи по обласній раді в Дніпропетровськ.

Станом на 29.10.15 стало відомо, що Зеленодольська виборча комісія вже зареєструвала всі протоколи від ДВК. І вже підбивають підсумки по протоколам до районної ради,  депутатів Зеленодольської об’єднаної громади та голови Зеленодольської об’єднаної громади.

Спостерігач ОПОРИ звернувся за коментарем до голови Зеленодольської ВК. Кайданович Л.С. від «Опозиційного блоку» спілкуватись не хотів, лише повідомив, що вони отримали 16 181 бюлетень. І також, що вони не знайшли 272 невикористаних бюлетенів і 580 контрольних талонів. Заява лежить в райвідділку міліції. Документи і далі шукають.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org