Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » В. Кличко запропонував П. Порошенку президентське крісло. Сам задовольниться головуванням Києва

В. Кличко запропонував П. Порошенку президентське крісло. Сам задовольниться головуванням Києва

В. Кличко запропонував П. Порошенку президентське крісло. Сам задовольниться головуванням Києва

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко вважає, що єдиним кандидатом у Президенти від демократичних сил має стати народний депутат України Петро Порошенко. Цю пропозицію лідера партії підтримали усі 537 делегатів 11 з’їзду, який відбувся у приміщенні «Мистецького арсеналу» у Києві.

"Єдиний шанс перемогти - це висунення єдиного кандидата від демократичних сил. Залишимо іншим політикам принцип двоє українців - троє гетьманів. Протягом останнього року я наполягав на висуненні єдиного кандидата... це має бути кандидат, який має найбільшу підтримку громадян. - сказав В. Кличко.

Крім того, В. Кличко заявив: "Перед нами багато роботи. Ми маємо зробити все, щоб президентські та київські вибори відбулися чесно. Ми разом сформуємо команду на парламентських виборах, сформуємо єдину нову демократичну більшість. Ми маємо взяти на себе відповідальність за формування уряду та реалізацію програми реформ. Сьогодні необхідно ставати державними діячами для стратегічної перемоги на всіх рівнях".

Він закликав усі демократичні політичні сили до об'єднання заради європейського майбутнього України.

Підписання угоди про об’єднання зусиль партій «Солідарність» і «УДАР» відбулось перед початком прес-конференції Петра Порошенка та Віталія Кличка.

Під час прес-конференції Петро Порошенко заявив, що не втрачає надії на висунення єдиного кандидата від демократичних сил. Зокрема, він сподівається, що екс-прем'єр-міністр України, лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко не буде його політичним конкурентом у передвиборчій кампанії. Він вважає, що політики зрадять Майдан, якщо не об'єднаються.

«Ми дуже оцінили б, якби Юлія Володимирівна підтримала нашу сьогоднішню ініціативу", - сказав П. Порошенко. На уточнююче запитання, чому досі не вдалося висунути єдиного кандидата, П. Порошенко відповів: "Хто вам сказав, що не вдалося? Ми ще подивимося".

Віталій Кличко балотуватиметься у мери Києва, про що він заявив у своїй промові. "Я хочу зробити Київ істинно європейською столицею, і ми маємо робити нашу країну істинно європейською країною. Всі реформи і всі починання починаються зі столиці", - додав лідер "УДАРу".

Водночас, Віталій Кличко проігнорував запитання кореспондента газети «Точка опори» стосовно його першочергових кроків із вирішення найскладнішої проблеми столиці України – проблеми формалізації майнових прав, зокрема прав на спільне майно у багатоквартирних будинках. Саме ця проблема, на думку фахівців, гальмує розвиток столиці як сучасного, цивілізованого міста. При цьому, Віталій Кличко погодився з необхідністю негайно вирішувати проблему захаращеності Києва малими архітектурними формами, зокрема, встановленими навколо станцій метро. У причетності до цього бізнесу підозрюють депутата Київської облради від партії «УДАР». Віталій Кличко пообіцяв розібратися, якщо йому нададуть відповідні документи.

Загалом, з’їзд тривав організовано, журналістам забезпечили комфортні умови роботи, Віталій Кличко і Петро Порошенко та їхні охоронці демонстрували терплячість і витримку, коли їх обступали прихильники і просили автограф або ж фото на пам’ять. Біля «Мистецького арсеналу» в час проведення з’їзду спостерігалася концентрація дорогих престижних автомобілів, припаркованих всупереч правилам, прийнятим у цивілізованому суспільстві.

Олександр Івахнюк© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org