Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » Іванченко Інна Іванівна

Іванченко Інна Іванівна

Інформацію взято з офіційної сторінки у ФБ.

Народилася 14 червня 1967 року у місті Кіровограді, у сім'ї інженера і токаря - батьки працювали на заводі "Червона Зірка". Закінчила Олександрійську СШ №6, і поступила на навчання у Кривий Ріг, в інститут народного господарства на факультет "Товарознавство і організація торгівлі непродовольчими товарами", закінчила у 1988 році. На третьому курсі одружилися з однокурсником - Чирченко Миколою Івановичем, разом прожили 10 років, народили і виховали двох чудесних доньок - Марію і Катерину.

Як молоді спеціалісти після закінчення ВНЗ працювали на торгівельних підприємствах міста, почали займатися приватним бізнесом (с/г продукти).

Активно громадським життям почала цікавитися з 1997 року, заснувавши криворізьку щотижневу газету "Кривий Ріг вечірній". У 1998 році працювала в команді Сергія Іванченка на виборах міського голови, наш кандидат отримав третій результат, 30 тисяч криворіжців нам повірили. Ми - небайдужі, щирі, прагнемо справедливості для всіх, не сприймаємо насилля. Але так склалася доля, що у 1999 році життя моє сильно змінилося. Події жовтня 1999 року в Інгулецькому районі, коли стався замах на народного депутата України Наталію Вітренко, перевернули життя моєї сім'ї.

Мій чоловік - Сергій Іванченко - отримав 15 років за організацію замаху на Вітренко. Справа була шита "білими нитками". Чоловік отримав 15 років. Я залишилася з трьома малими дітьми. Але вірність і відданість змушували йди далі, боротися за чоловіка, боротися за правду. У 2002 році поступила і закінчила юридичну академію, на це надихнуло кохання - хто ж допоможе краще, ніж кохана ...Стала юристом, почала займатися юридичною практикою і правозахисною діяльністю. Чоловік вийшов на волю у кінці 2004 року, Кучма помилував, ми одружилися. Кохаємо один одного, поважаємо. Доньки (іх шестеро) - найкращі в світі! 

Я - активний учасник Помаранчевої революції і Революції Гідності. Ні дня не працювала державним службовцем. 

На захист трудових прав робітників ПАО "АрселорМіттал Кривий Ріг" у 2011 році організували Незалежну первинну профспілкову організацію. На сьогодні в лавах профспілки - 2000 робітників. 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org