Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Вічна память нашому другу та товаришу, Богдану Сольчанику

Вічна память нашому другу та товаришу, Богдану Сольчанику

Вічна память нашому другу та товаришу, Богдану Сольчанику

20 лютого куля зупинила серце нашого друга та товариша Богдана Сольчаника. Щирі співчуття родині, близьким і рідним. Богдан без зброї та захисту був застрелений біля Міжнародного центру культури і мистецтв (колишнього Жовтневого палацу). Його життєва позиція залишалась сталою: ненасильницький спротив та служіння. Він завжди був в гущі подій, як у 2004, так і 2014 роках. Харизматичний, розумний, інтелігентний з широкою усмішкою Богдан вмів спрямовувати тисячні колонни мітингувальників у часи протистояння та писати наукові праці у мирні роки.

Друже, нам неймовірно шкода, що Тебе більше не буде серед нас. Ми ніколи не забудемо Твоєї смерті та станемо кращими заради того, щоб Твоя смерть не стала даремною.

Тепер Ти в Небесній Сотні

Вічна пам'ятьДовідково:

Богдан Сольчаник працював на кафедрі нової та новітньої історії України УКУ. У 2013 році працював над дисертацією на тему "Виборчі практики в малому західноукраїнському місті 1965-2006 роки".

Він закінчив історичний факультет Львівського національного університету ім.Франка у 2006 році (бакалаврат) і міждисциплінарний центр магістерських програм з соціології та культурології ЛНУ (магістерка).

Історик був учасником багатьох наукових конференцій, а також співорганізатором Лаврівської літньої школи для студентів програми Міжінституційних індивідуальних гуманітарних студій (Лаврівський монастир на Львівщині).© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org