Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Відбулась зустріч ОПОРИ з керівництвом ГУМВС Дніпропетровщини

Відбулась зустріч ОПОРИ з керівництвом ГУМВС Дніпропетровщини

Відбулась зустріч ОПОРИ з керівництвом ГУМВС Дніпропетровщини

21 жовтня 2015 року відбулася зустріч координатора Громадянської мережі «ОПОРА» в Дніпропетровській області Сергія Федька, довготермінових спостерігачів ОПОРИ в Дніпропетровську з керівництвом Головного управління МВС України в Дніпропетровській області.

Учасники зустрічі обговорили питання взаємодії спостерігачів від громадських організацій та представників правоохоронних органів у день голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Координатор Громадянської мережі «ОПОРА» в Дніпропетровській області Сергій Федько звернув увагу представників ГУМВС Дніпропетровщини на відсутність кримінальних проваджень щодо нападу на журналістів ОПОРИ в міській виборчій комісії та Самарській районній у місті ТВК. Хоча журналісти зверталися до міліції і подавали заяви про злочин.

Начальник ГУМВС України в Дніпропетровській області Репешко Ігор Володимирович відзначив велику роль співпраці спостерігачів від громадських організацій та представників правоохоронних органів для забезпечення законного перебігу голосування і оперативного реагування на можливі порушення.

Присутні домовилися взаємодіяти у день голосування 25 жовтня.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org