Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Відмова у реєстрації Соціалістам

Відмова у реєстрації Соціалістам

Відмова у реєстрації Соціалістам

Партії “Соціалісти” та їх представникові було відмовлено у реєстрації. Обурені активісти зібрали мітинг під стінами ТВК, а представники партії обіцяють оскаржувати рішення у суді.

28 вересня Дніпропетровська міська виборча комісія відмовила Ступаку Івану Івановичу в реєстрації на посаду міського голови. За відповідну постанову вдалося зібрати голоси лише з третьої спроби. Спочатку "за" було 8 членів комісії, пізніше - 9, а за годину, врешті, набралося 12 голосів.

Підставами для відмови за словами членів комісії є недостовірність даних в автобіографії кандидата. Також виникли питання щодо копії рішення про участь у місцевих виборах партії "Соціалісти".

29 вересня комісія не зареєструвала і партію "Соціалісти", яка висувала І. Ступака. Причина відмови аналогічна - недостовірність даних. "За" відмову проголосувало 13 членів комісії. Під стінами ТВК зібрався обурений натовп, активісти вимагають справедливих рішень. Представник партії Олег Юрашко повідомив, що партія оскаржуватиме рішення комісії в суді.

ОПОРА і надалі інформуватиме про розвиток подій.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org