Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Відверте порушення таємниці голосування на одній з дільниць Дніпропетровська

Відверте порушення таємниці голосування на одній з дільниць Дніпропетровська

Відверте порушення таємниці голосування на одній з дільниць Дніпропетровська

На дільниці № 121 411 (вул. Авіаційна, 6), у Ленінському районі міста, виборець вирішив сфотографувати бюлетень відкрито, не приховуючи своїх намірів.

Чоловік зайшов до кабінки для голосування, виконав свій громадянський обов’язок. Потім підійшов до виборчої скриньки, наполовину опустив бюлетень, але, передумавши, витягнув його та сфотографував.

Порушник грубо відштовхнув спостерігача, який намагався його перехопити, вибіг на вулицю, та заскочив у машину та швидко поїхав. На жаль, затримати його, для встановлення особи та фіксації порушення, не вдалося.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА за фактом інциденту склали акт.

ОПОРА нагадує, що відповідно до частини 1статті 7 Закону України «Про місцеві вибори»: «Голосування на місцевих виборах є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org