Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Величко Катерина Олександрівна

Величко Катерина Олександрівна

Величко Катерина Олександрівна

Одномандатний виборчий округ 28
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7662 від 07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народилася 20 серпня 1983 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник збуту, ПАТ "Дніпропетровський меблевий комбінат", безпартійнa, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата в депутати Верховної Ради України

по мажоритарному округу № 28

ВЕЛИЧКО КАТЕРИНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ

МОЛОДЬ – ЦЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

Прийшов час, коли політикою вже має займатися молодь. Так, ми маємо бути вдячними всім хто творив політику до сьогоднішнього дня. Але вже сьогодні розвиток сучасних технологій, розвиток концепцій формування суспільства, динамічний розвиток навколишніх країн-сусідів диктує нам зовсім нові умови та вимоги. Для того щоб наші діти не відчували себе за лаштунками нового міжнародного суспільства нам слід зробити ряд кроків, які вже сьогодні мають створити умови для стрімкого та ефективного розвитку нашої країни. Серед основних завдань, які я бачу потребують нагального вирішення слід акцентувати наступні:

1. Недобросовісних чиновників до відповіді! Досить свавілля бюрократів! Відтворити систему персональної та колективної відповідальності чиновників.

Посилити контроль за виконанням своїх обов'язків чиновниками всіх рівнів, дотриманням законності дій і рішень, що проводяться владними органами. Створити систему, що сприяє запобіганню зловживань владою, що забезпечує невідворотність покарання за допущену халатність, викликану як дією, так і бездіяльністю як окремих чиновників, так і їхнього колективу.

2. Повернути п'ятирічне планування. Ввести відповідальність чиновників за невиконання планів.

Планувати соціальні та економічні програми на рівні областей, міст, районів на п'ятирічний термін. Впровадити системи заохочення і покарання відповідальних чиновників за виконання чи невиконання як проміжних етапів плану, так і плану в цілому.

Тепер що стосується майбутнього, а саме наших дітей:

3. Збільшити кількість дитячих садків та центрів дошкільної підготовки. Розробити єдиний державний стандарт дошкільної освіти, який в свою чергу буде співвідноситися з загальноосвітньою програмою.

4. Відтворити систему патріотичного виховання молоді.

Стимулювати створення структур патріотичного виховання молоді через систему додаткових грантів, що виділяються з державного та обласного бюджетів. Відродити школу юних космонавтів і авіаторів, відродити систему науково-технічної творчості молоді. Створити систему військово-патріотичного виховання.

5. Розробити і впровадити цільові програми кредитування і лізингу.

В рамках цільових програм надавати:

- Безвідсоткові довгострокові цільові кредити (або лізинг) промисловим підприємствам на оновлення виробничих фондів: будівель, споруд, обладнання;

- Пільгові (зі зниженою процентною ставкою) довгострокові цільові кредити громадянам на придбання першого житла. Особливо приділити увагу кредитам для родин молодих фахівців.

6. Надати можливість для кожного почати бізнес з нуля.

Збільшити частку малого та середнього бізнесу в економіці країни в сферах промисловості та послуг.

7. Молоді – роботу! Гарантувати випускникові школи, ВНЗ, коледжу та т.ін. перше робоче місце. З гарантованою заробітною платнею. Заохочення роботодавців для прийому на роботу молодих фахівців.

8. Створити міжнародні молодіжні науково-дослідні центри з різних напрямків науки. Зробити основний акцент на сучасних комунікативних та комунікаційних технологіях.

8. Забезпечити молодих вчених матеріальною базою для проведення дослідів. Підвищити заробітну платню науковців до Європейського рівня.

Слід підняти, втрачений престиж науки та наукової роботи.

Без вирішення цих проблем наша з Вами країна, колись велика і могутня держава, перетвориться у бананову республіку і стане сировинним придатком Заходу. Тільки енергійна і постійна робота може змінити ситуацію. Саме цим я маю намір зайнятися в разі обрання мене депутатом Верховної ради України! Відступати нікуди, від Вашого вибору зараз залежить подальше життя нашого міста. Проголосувавши за мене, Ви даєте шанс собі і своїм дітям на краще майбутнє.

МОЛОДЬ – ЦЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org