Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Виборці округу №26 отримали запрошення з помилками

Виборці округу №26 отримали запрошення з помилками

Виборці округу №26 отримали запрошення з помилками

У виборчому окрузі № 26 (Центр: місто Дніпропетровськ, Бабушкінський район. ОВО включає: Бабушкінський район, частина Кіровського району міста Дніпропетровська, селище міського типу Авіаторське Дніпропетровської міської ради) отримують запрошення до дня голосування з викривленими прізвищами, прізвищами померлих та без вказаного номеру округу.

На запрошеннях, які 14 жовтня 2014 р. отримали виборці, що проживають за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. К.Лібкнехта, буд.1, корп.2, не поставлений номер округу та викривлена велика кількість прізвищ виборців (дільниця №121110, округ №26).

Про це повідомила виборець Бурлакова Олена Аркадіївна: «Із чотирьох прізвищ, що на нашому поверсі, три було написано неправильно: БурлЯкови – замість Бурлакови, ГрЕшкіни – замість Гришкіни, ЗавАлінич – замість Завлінич. Більше того, Завлінич померла п`ять років тому»

Раніше, коли виборець, приходячи голосувати, бачив помилку у своєму прізвищі, його дописували у додатковий список і видавали бюлетень. А прізвище із помилкою в основному списку – це ґрунт для фальсифікацій, оскільки там залишається чисте місце і члени комісій можуть поставити там підпис і скористатись бюлетенем для збільшення голосів за певного кандидата чи політичну силу».

Олена Аркадіївна особисто звернулась до виборчої дільниці й повідомила про всі відомі їй неправильності у списку, після чого помилку у її прізвищі виправили.

Нагадаємо, що кожен виборець, який не знайшов себе у списках, або дані про якого містять неточності, може скористатись порадами ОПОРИ (http://oporaua.org/news/6486-faq-pro-parlamentski-vybory-vas-nemaje-u-spyskah-vyborciv-shcho-robyty) з цього приводу.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org