Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Виборча дільниця м. Нікополя в непридатних умовах для роботи

Виборча дільниця м. Нікополя в непридатних умовах для роботи

Виборча дільниця м. Нікополя в непридатних умовах для роботи

Виборча дільниця № 120786 (вул. Рижикова, 64) м. Нікополя потребує значних ремонтних робіт. Роботи планують розпочати вже сьогодні, та чи встигнуть привести приміщення у належний стан до 25 жовтня залишається питанням.

18 жовтня під час чергового відвідування спостерігачем ОПОРИ дільничних виборчих комісій, щодо готовності до виборів у м. Нікополі, було виявлено виборчу дільницю, яка зовсім не придатна для вищезазначених цілей.

Приміщення не пофарбоване, осипана штукатурка, опалення відсутнє, стіни покриті грибком, замки у дверях відсутні. Для опалення поставили обігрівач, але кажуть, що пожежна інспекція ніколи не дасть на нього дозвіл. Цей обігрівач твердопаливний, що суперечить всім нормам пожежної безпеки. Окрім того оргтехніка на дільниці відсутня, її не видали.

Як повідомив, відповідальний за цю дільницю від міськвиконкому, Жилін Володимир Григорович роботи на виборчій дільниці розпочнуться з 19 жовтня. Голова ДВК Кузова Анжела Анатоліївна повідомила, що відповідальні за матеріальне забезпечення керівництво заводу Сентравіс, пообіцяли відремонтувати приміщення і надати частково оргтехніку. Голова Нікопольської ТВК Богославська Олена Юріївна зазначила, що тримає цю дільницю під контролем.

Нагадуємо, що згідно ч. 1 п. 3 ст. 73 ЗУ «Про місцеві вибори»: «Органи державної влади, органи влади Автономної Республіки Крим та органи місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи в межах своїх повноважень зобов’язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень, зокрема: надавати згідно з установленими Центральною виборчою комісією нормами та переліком транспортні засоби і засоби зв’язку (з оплатою послуг щодо їх підключення), обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення повноважень виборчих комісій».

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org