Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Вибори в Дніпропетровську не фінансуються

Вибори в Дніпропетровську не фінансуються

Вибори в Дніпропетровську не фінансуються

22 жовтня на вечірньому засіданні Дніпропетровської міської виборчої комісії нова голова комісії Валентина Панкуліч повідомила присутніх, що фінансування витрат комісії на друк бюлетенів, посвідчень, заробітну плату тощо фактично заморожене.

За словами Валентини Панкуліч на казначейському рахунку "зависло" близько 1,5 млн. грн., які мали піти на друк бюлетенів, посвідчень для суб'єктів виборчого процесу, зарплату для членів комісій, транспортні витрати, канцелярські прилади. Для того, щоб комісія отримала можливість розплатитися зі своїми підрядниками та виплатити заробітну плату найманим працівникам керуючий справами міськвиконкому Віталій Мархасін має підписати відповідне платіжне доручення. Однак на звернення і попереднього голови Юрія Подлєсного, і нового керівництва комісії пан Мархасін не реагував.

Комісія прийняла рішення звернутися до Центральної виборчої комісії та Рахункової палати та поінформувати їх про стан фінансування діяльності Дніпропетровської міської виборчої комісії.

Як повідомили спостерігачу ОПОРИ в приймальні керуючого справами Дніпропетровського міськвиконкому 23 жовтня об 11 годині розпочалося засідання, за участі Віталія Мархасіна, на якому серед іншого розглядатиметься і проблема з фінансуванням Дніпропетровської міської ТВК.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org