Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Вибори, як на долоні: презентація інтерактивної карти порушень ОПОРИ та моніторингового звіту

Вибори, як на долоні: презентація інтерактивної карти порушень ОПОРИ та моніторингового звіту

Вибори, як на долоні: презентація інтерактивної карти порушень ОПОРИ та моніторингового звіту

У вівторок, 4 вересня, об 11:00 в приміщенні Інформаційної агенції "Українські національні новини" ("УНН") , вул. Б.Хмельницького, 17/52-а, відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА  на тему:  «Вибори, як на долоні: презентація інтерактивної карти порушень ОПОРИ та моніторингового звіту».

Представники ОПОРИ презентують унікальну МАПУ спостереження. Цей веб-ресурс дасть можливість користувачам не тільки читати про вибори, а й бачити їх перебіг. МАПА розповідатиме про географію кампанії, покаже межі та центри 225 округів. З неї можна отримати інформацію щодо розташування всіх виборчих дільниць, ознайомитись зі складом комісій окружного та дільничного рівнів. Найголовніше, що в описовому форматі, з доказами у вигляді фото чи відео, можна буде побачити порушення та інциденти, які зафіксували спостерігачі у всіх регіонах України. Під час заходу опорівці також проаналізують результати і наслідки формування окружних виборчих комісій, в тому числі, з технічних партій, оголосять рейтинг найбільш типових порушень та розкажуть про найкреативніші методи агітації.

Учасники заходу:

  • Ольга Айвазовська, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА;
  • Олександр Клюжев, експерт кампанії спостереження.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org