Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Виконком вирішив забезпечити вибори всім необхідним

Виконком вирішив забезпечити вибори всім необхідним

Виконком вирішив забезпечити вибори всім необхідним

Виконавчий комітет Криворізької міської ради затвердив ряд заходів з підготовки та проведення виборів, призначив відповідальних та наголосив на неприпустимості зловживання адмінресурсом.

10 лютого 2016 року Криворізький міськвиконком прийняв рішення №85 «Про забезпечення підготовки проведення позачергових виборів Криворізького міського голови 27 березня 2016 року». В рішенні йдеться, зокрема про обов'язковість невтручання посадових осіб у роботу виборчих комісій та у виборчий процес вцілому:

1. Затвердити заходи з підготовки проведення позачергових виборів

Криворізького міського голови 27 березня 2016 року в м. Кривому Розі (додаються).

2. Виконавчим органам міської ради та виконкомам районних у місті рад

(Солод В.М., Коритнік В.В., Беззубченко В.В., Ратінов І.Г., Шаповалов Г.А., Нєженцев С.В., Рижков Є.В.) про виконання заходів інформувати виконком міської ради щомісячно до 5 числа.

3. Органам місцевого самоврядування міста, їх посадовим та службовим

особам не допускати проявів адміністративного тиску, будь-якого незаконного втручання у виборчий процес та роботу виборчих комісій.

Під час чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року спостерігачами було зафіксовано масову присутність депутатів Верховної Ради від Політичних Партій «Опозиційний блок» та «Об’єднання «САМОПОМІЧ», які неодноразово, перебуваючи на засіданнях Криворізької міської виборчої комісії, закликали членів комісії вчиняти ті чи інші дії, направлені на встановлення результатів виборів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org