Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Високопосадовці Дніпропетровщини контролюють державні соціальні програми виключно в округах, де самі балотуються

Високопосадовці Дніпропетровщини контролюють державні соціальні програми виключно в округах, де самі балотуються

Високопосадовці Дніпропетровщини контролюють державні соціальні програми виключно в округах, де самі балотуються

В’ячеслав Задорожний і Костянтин Павлов, будучи кандидатами від Партії регіонів по мажоритарних виборчих округах №33 та №31 відповідно, використовують соціальні програми губернатора для самореклами.

У 59-му випуску Криворізької комунальної газети «Червоний Гірник» від 08 серпня 2012 року, на другій і третій сторінках в рубриках «На контролі», «Поповнення» та «Соціальні ініціативи» міститься інформація про робочу поїздку до Кривого Рогу першого заступника голови облдержадміністрації В’ячеслава Задорожного, а також про вручення автомобілів депутатом Дніпропетровської обласної ради Костянтином Павловим.

В’ячеслав Задорожний приїхав проконтролювати хід робіт з реконструкції соціальних об’єктів: розчистки річки Саксагань, реконструкції театру ім. Тараса Шевченка, відновлення пляжу на житломасиві Південного ГЗК. А Костянтин Павлов узяв участь в передачі трьох автомобілів для вивезення сміття підприємству, котре займається в місті санітарним очищенням, а також вручив автомобіль «Sens» інваліду війни.

Не зважаючи на те, що обласні високопосадовці мали б опікуватися справами всієї області, всі заходи відбувалися на території лише тих виборчих округів, на котрих балотуються Задорожний і Павлов на виборах до Верховної Ради.

Спостерігачі ОПОРИ звернулись за роз’ясненнями щодо згаданих фактів до обласного штабу Партії регіонів. За декілька хвилин після звернення керівник прес-служби штабу Андрій Михейченко повідомив ОПОРУ, що В’ячеслав Задорожний працює не лише в Криворізькому окрузі, а по всій області. На питання, чи є про це повідомлення в пресі, крім згадуваного вже «Червоного Гірника», Андрій Михейченко зазначив, що є інформація на сайті облдержадміністрації. Переглянувши портали облради і облдержадміністрації, а також газети, засновані обласними радою та державною адміністрацією, спостерігачі ОПОРИ не знайшли повідомлень про участь Задорожного і Павлова в публічних заходах, що проходили б на території будь-яких інших, крім 33-го та 31-го, виборчих округів області.

© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org