Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Вінничина: спостерігача ОПОРИ звинуватили у пошкодженні білборда

Вінничина: спостерігача ОПОРИ звинуватили у пошкодженні білборда

Вінничина: спостерігача ОПОРИ звинуватили у пошкодженні білборда

Довготермінового спостерігача Громадянської мережі ОПОРА по виборчому округу  №16 Петра Полятичка звинуватили у тому, що він пошкодив біл-борд кандидата у народні депутати по виборчому округу №16 Оксани Калетник (самовисування).

За словами Петра Полятичка, сьогодні о 7:55 ранку до нього приїхав дільничний. «Мене вдома не було, була дружина. Дільничний залишив свій номер телефону і сказав, щоб я йому передзвонив. Я подзвонив, виявилось, що він хотів зустрітися, чого не сказав. Сьогодні об 11 годині. Дільничний брав у мене пояснення, де я був 9 вересня 2012, бо саме в цей день було пошкоджено біл-борд Оксани Калетник по вулиці Автотранспортній у місті Ямпіль, облито фарбою. Заяву написав місцевий журналіст Василь Кізка, де він вказав, що «невідомі пошкодили біл-борд». Потім йшов чоловік на прізвище Черниш, який сказав, що це зробив я. Назвав моє ім’я і прізвище. На підставі цього мене викликали і взяли пояснення. Я написав, що саме того дня я був у Вінниці, в мене є квитки».

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org