Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Волосянко Микола Іванович

Волосянко Микола Іванович

Волосянко Микола Іванович
Одномандатний виборчий округ 34
Висування Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18369 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1086 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 6 лютого 1963 року в селі Івашківці Новоушицького району Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №34

ВОЛОСЯНКИ МИКОЛИ ІВАНОВИЧА

Шановні виборці, земляки!

Я, Волосянко Микола Іванович, підтримую стратегічну мету Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» і виступаю за розбудову сильної, незалежної України, здатної своїми силами захистити себе від зовнішнього ворога, гарантувати безпеку, забезпечення прав і свобод своїх громадян, здійснити всебічні реформи, необхідні для досягнення європейських стандартів..

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Політичною партією «НАРОДНИЙ ФРОНТ», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Відстоювати територіальну цілісність України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном

2. Підтримувати європейський курс розвитку держави, наближення України до європейських стандартів урядування, суттєве обмеження корупції, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування.

3. Дбати про економічний розвиток країни, виступаючи за демонополізацію економіки та реформу податкової системи, розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки.

4. Піклуватися та підтримувати соціально незахищені верстви населення, учасників бойових дій, які ціною власного життя відстоювали цілісність та незалежність України.

5. Сприяти залученню іноземних держав, міжнародних організацій, донорів до відбудови і розвитку територій держави, що постраждали внаслідок агресії.

Ми впевнені в реалістичності наших планів. В основі цієї впевненості – досвід, професіоналізм, патріотизм, мужність і відданість нашої команди. Ми за створення у новій Верховній Раді об’єднання патріотичних сил, узгоджені дії всіх гілок влади для реалізації головного завдання: зробити Україну такою, що може захистити себе, гарантувати людям безпеку і розвиток.

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:

- Створення гідних умов для навчання дітей у школах. Під моїм особистим контролем, будуть знаходитися питання ремонтів ЗОШ, оновлення шкільних автобусів та ін.

- Виконання місцевою владою загальнодержавної цільової програми «Питна вода України», зокрема: сприяти реконструкції та будівництву водопровідних мереж та очисних споруд у м. Верхньодніпровськ, м. П’ятихатки, с. Боровківка, с. Красноіванівка та ін.

- Забезпечення ремонту та укладки дорожнього покриття.

- Комплексного вирішення проблем у житлово-комунальному господарстві: сприяти будівництву газопроводів у с. Заріччя, с. Андріївка та інших. Буду приділяти постійну увагу питанням фінансування капітального ремонту будинків та прибудинкових територій.

- Налагоджу чітку співпрацю з медичними навчальними закладами для забезпечення кваліфікованими кадрами медичних установ округу.

НАРОДНИЙ ФРОНТ – це сильна команда для захисту країни та її розвитку!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org