Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Вєрченко Олександр Олександрович

Вєрченко Олександр Олександрович

Вєрченко Олександр Олександрович
Одномандатний виборчий округ 39
Висування Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18391 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1086 від 23.09.2014
Підстава відмови в реєстрації кандидата звернення партії про скасування реєстрації
Номер та дата рішення про скасування реєстрації кандидата 1753 від 14.10.2014
Відомості про кандидата народився 21 грудня 1978 року в місті Синельникове Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в місті Синельникове Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 39

ВЄРЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА

Шановні виборці, земляки!

Я, Вєрченко Олександр Олександрович, підтримую стратегічну мету Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» і виступаю за розбудову сильної, незалежної України, здатної своїми силами захистити себе від зовнішнього ворога, гарантувати безпеку, забезпечення прав і свобод своїх громадян, здійснити всебічні реформи, необхідні для досягнення європейських стандартів..

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Політичною партією «НАРОДНИЙ ФРОНТ», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Відстоювати територіальну цілісність України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном

2. Підтримувати європейський курс розвитку держави, наближення України до європейських стандартів урядування, суттєве обмеження корупції, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування.

3. Дбати про економічний розвиток країни, виступаючи за демонополізацію економіки та реформу податкової системи, розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки.

4. Піклуватися та підтримувати соціально незахищені верстви населення, учасників бойових дій, які ціною власного життя відстоювали цілісність та незалежність України.

5. Сприяти залученню іноземних держав, міжнародних організацій, донорів до відбудови і розвитку територій держави, що постраждали внаслідок агресії.

Ми впевнені в реалістичності наших планів. В основі цієї впевненості – досвід, професіоналізм, патріотизм, мужність і відданість нашої команди. Ми за створення у новій Верховній Раді об’єднання патріотичних сил, узгоджені дії всіх гілок влади для реалізації головного завдання: зробити Україну такою, що може захистити себе, гарантувати людям безпеку і розвиток.

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:

Забезпечення населення водопостачанням якісної питної води.

Сприяння проведенню газифікації населених пунктів.

Будівництва та реконструкції доріг в Васильківському, Покровському, Синельниківському, Меживському та Петропавлівському районах та м. Синельникове.

Вирішення питання щодо освітлення вулиць та транспортного сполучення з райцентрами.

Спільними зусиллями організувати секції спортивно-патріотичного та культурного виховання дітей та юнацтва;

Відновлення роботи дитячих садків, шкіл, будинків культури;

Організації в кожному районі громадської приймальні з постійно діючим штатом юристів з метою захисту майнових прав землевласників від свавілля орендарів та байдужості чиновників;

НАРОДНИЙ ФРОНТ – це сильна команда для захисту країни та її розвитку!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org