Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Вступна кампанія-2013: поради абітурієнтам

Вступна кампанія-2013: поради абітурієнтам

Вступна кампанія-2013: поради абітурієнтам

2 липня о 14 годині Громадянська мережа ОПОРА запрошує журналістів на прес-конференцію, присвячену старту вступної кампанії до вищих навчальних закладів. Прес-конференція «Вступна кампанія-2013: поради абітурієнтам» відбудеться у медіацентрі ДНЕПР ПОСТ, що на вул. Леніна, 14.

Під час заходу, представники Громадянської мережі ОПОРА розкажуть про особливості цьогорічної вступної кампанії, порадять абітурієнтам, як подати документи до вищого навчального закладу, витрачаючи на це мінімум часу та зусиль, а також поінформують про те, як правильно орієнтуватися у конкурсній ситуації та відслідковувати зміни у рейтингових списках рекомендованих до зарахування.

Окрім цього, спостерігачі розкажуть про можливі механізми захисту своїх прав й презентують “гарячу лінію” (044 222 57 27), зателефонувавши на котру абітурієнти зможуть безпосередньо отримати юридичну консультацію.

 

Детальніше:

Тетяна Федько, координатор громадського спостереження за вступною кампанією у Дніпропетровській області, 096 920 4 820.

 

Додаткова інформація:

Захід відбувається в рамках Альянсу Програми сприяння незалежному тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance).© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org