Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Хазан Павло Вікторович

Хазан Павло Вікторович

Хазан Павло Вікторович

Одномандатний виборчий округ 27
Партія, що висунула Партія Зелених України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 8749 від 09.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 321 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 17 листопада 1974 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, інженер, Інститут проблем природокористування та екології Національної академії наук України, член Партії Зелених України, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія Зелених України.

 

Передвиборна программа кандидата в депутати по одномандатному виборчому округу №27

ХАЗАНА ПАВЛА ВІКТОРОВИЧА

Очищення влади від забруднення та відходів

Я - проти олігархічно-кланової сваволі можновладців, за нову якість української влади та оновлення політичної еліти на засадах відповідальності, громадянського патріотизму та  служіння народу

Я стою на позиціях захисту демократії, свободи слова та виступає проти авторитарних тенденцій у здійсненні влади в Україні.

Людина і суспільство

Я за право громадської законодавчої ініціативи, за формування належних  законодавчих засад для широкого застосування референдумів та інших механізмів прямої демократії,  за участь територіальних громад у формуванні місцевих бюджетів та контролі над використанням коштів, за  послідовне руйнування корупційного середовища у владних структурах всіх рівнів.

Я  за розширення прав місцевого самоврядування, територіальних громад, підвищення  відповідальності місцевих органів влади за стан природного і культурно-історичного середовища.

Поширення наркотичної та алкогольної залежності в молодіжному середовищі - загроза майбутньому України. Я за активну роль органів влади всіх рівнів в забезпеченні доступу молоді до освіти, спорту і культурних цінностей, за активну протидію поширенню  наркоманії та алкоголізму, за повну заборону реклами алкогольних напоїв та пива.

Захищене дитинство та гідна старість – ознаки справедливого устрою суспільства. Доступність інформації – ознака демократії. Я за захист Інтернет-прав громадян. Захищеність тварин від жорстокого поводження – ознака гуманізму.

Я за свободу, гідність і впевненість кожного члена суспільства у завтрашньому дні.

Соціально-екологічна гармонія

Я за справедливе оподаткування, за поступове зниження нарахувань на фонд заробітної плати метою детінізації економіки, забезпечення прав найманих працівників та належного пенсійного забезпечення.

Я - за нову якість життя людини, за системні інвестиції у знання та високі екологічно дружні технології, за ефективну державну підтримку фундаментальної науки та практичне використання  результатів наукових досліджень.

Я за енергозбереження, за розвиток неядерного сектору енергозабезпечення, за мораторій на розбудову нових потужностей АЕС, за розширення використання відновлюваних джерел енергії, за мораторій на видобуток вуглеводнів на Чорноморському шельфі.

Я за збереження  лісів України, за  повну заборону експорту деревини, за інтенсивне відтворення лісів, за розвиток природно-заповідної справи, як необхідної умови розв’язання комплексу природоохоронних проблем, за резервування для створення об'єктів природно-заповідного фонду не менше 20% території України.

Я за реформування земельних відносин на принципах  соціальної справедливості, за розвиток конкурентоздатного аграрного сектору на засадах невиснажливого, екологічно збалансованого господарювання, за державну програму порятунку села.

Я – проти концентрації земельних ресурсів під контролем  фінансово-промислових груп. Захист і збереження земельних та водних ресурсів – питання національної безпеки.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org