Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Хорешко Віталій Володимирович

Хорешко Віталій Володимирович

Хорешко Віталій Володимирович

Одномандатний виборчий округ 26
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 8076 від 08.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 286 від 11.08.2012
Відомості про кандидата народився 3 листопада 1970 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "Торгівельно-промислова група "Альбатрос", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому округу №26

Хорешко Віталія Володимировича

Мої виборці!

Ми з Вами живемо і працюємо в одному з найбагатших регіонів України. Але чому ж ми живемо так бідно? Чому в нашому місті та в нашому районі одне за одним зупиняються успішні підприємства? Чому навіть кваліфікований фахівець не може дозволити собі придбати квартиру, новий автомобіль, не кажучи вже про необхідніші речі? Чому наші будинки, двори, дороги роками не ремонтуються, а коли їх відремонтують – то якість ремонту залишає бажати кращого.

Відповідь на ці та безліч інших питань проста. Ми кожного разу віримо купці базік, що говорять красиві і розумні слова, – «демократія», «гласність», «влада для людей», і щоразу довіряємо їм державну владу. Отримавши владу, вони тут же забувають про свої обіцянки, і починають її використовувати у власних корисливих цілях, начисто забувши про своїх виборців.

Такому стану справ треба покласти край. Наведемо лад у владі разом! Я, кандидат у народні депутати України, зобов’язуюсь працювати в інтересах всіх мешканців мого виборчого округу, відстоювати їх права та інтереси, які задекларовані Конституцією та законами України.

Для наведення ладу вважаю за необхідне зробити ряд заходів, які позитивно позначаться на житті людей в нашому районі:

Я буду наполягати на відміні недоторканності політиків та чиновників. Необхідно боротися з корупцією та антисоціальними явищами в нашій державі.

Я буду вирішувати питання щодо забезпечення прав та законних інтересів громадян на законодавчому та виконавчому рівнях.

Я домагатимусь реалізації права мешканців на пряму участь в місцевому самоврядуванні.

Я працюватиму над розробкою комплексних заходів щодо боротьби з безробіттям в умовах економічної кризи.

Турбота про соціально незахищені верстви населення завжди була для мене пріоритетним напрямом роботи. На території мого виборчого округу буде створено юридичну службу, яка буде безоплатно надавати юридичні послуги даній категорії населення, а також буде здійснювати підтримку ініціативних груп громадян.

Охорона здоров’я людей та бережливе ставлення до навколишнього середовища – необхідні умови, які забезпечать стійкий розвиток нашого міста і району. Зобов’язуюсь розробити та втілити проект сортування та утилізації побутових відходів, проведення комплексу дій щодо ліквідації стихійних звалищ на території міста та округу.

Я буду домагатися об’єднання зусиль держави, громадянського суспільства та релігійних конфесій у боротьбі з безпритульністю, алкоголізмом, наркоманією, СНІДом, проституцією та злочинністю.

Я буду працювати на розробкою та втіленням цільових програм кредитування і лізингу, в рамках яких будуть надаватися безвідсоткові довгострокові кредити (або лізинг) промисловим підприємствам на відновлення виробничих фондів: будівель, споруд, устаткування, та пільгові (зі зниженою відсотковою ставкою) довгострокові кредити громадянам на придбання першого житла.

Я буду виступати за пропаганду інтересу до історії міста та регіону і сприяти популяризації історичної тематики рідного краю у місцевих та обласних ЗМІ.

Моя життєва позиція спрямована на роботу над формуванням суспільства дійсно рівних можливостей, у якому рішення, що приймає влада, не утискають прав та свобод громадян, гарантованих державою.

Мій девіз – достойне життя, соціальна справедливість, відповідальна влада!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org