Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Як заробляють голоси виборців на Ігренському ринку м. Дніпропетровська

Як заробляють голоси виборців на Ігренському ринку м. Дніпропетровська

Як заробляють голоси виборців на Ігренському ринку м. Дніпропетровська

На Ігренському ринку продавці у агітаційному одязі за Якова Безбаха продавали каструлі за цінами виробника, що є непрямим підкупом виборців.

В місті Дніпропетровську на території виборчого округу № 24 (Центр: місто Дніпропетровськ, Самарський район. ОВО включає: Індустріальний район, частина Самарського району міста Дніпропетровська) продавці Ігренського ринку, у накидках агітаторів за Якова Безбаха продавали каструлі та залізні миски.

Посуд продавався за ціною заводу виробника, тому, торгівля йшла досить швидко. Товар був розпроданий приблизно за 2 години.

Відповідно до ст.74 п.14 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

Яків Безбах зареєстрований в ЦВК кандидатом в народні депутати по виборчому округу №24. Нині член фракції "Партії регіонів", у 2012 році обирався по тому ж округу. До обрання у Верховну Раду Яків Безбах працював на різних посадах в "Інтерпайп НТЗ", яке належить Віктору Пінчуку.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org