Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Яковенко Володимир Іванович

Яковенко Володимир Іванович

Яковенко Володимир Іванович
Одномандатний виборчий округ 25
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-16810 від 15.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 986 від 18.09.2014
Відомості про кандидата народився 12 жовтня 1961 року в смт Котельва Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник, ДЗ "Спеціалізована медико-санітарна частина № 6", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України Яковенка Володимира Івановича, який балотується в одномандатному виборчому окрузі № 25 м.Дніпропетровська  у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Жовтневі парламентські вибори 2014 р. проходять у той період, коли Україна знаходиться  у складному положенні, як у політичній, так і в економічній та соціально-правовій сферах.     

Подальше продовження життя в даній системі координат приведе до повного розвалу держави й деградації нації як народу України.

Необхідно справжній еліті націй, яка ще збереглася, усім інтелектуалам і активним громадянам, увімкнутися в боротьбу за перебудову держави.

Повинна бути створена така ситуація, щоб кожний, хто намагається ввійти у владу, розумів, що він перебуває під постійним контролем суспільства.

Дніпропетровськ має стати лідером України за рівнем життя. Економічний розвиток в галузях господарства повинен збільшити дохід кожного громадянина. 

Пріоритетним вважаю розвиток агропромислового комплексу, переробну галузь і машинобудування.

Села, селища і містечка повинні отримати нове життя. Вся соціальна інфраструктура, як то лікарні, школи, бібліотеки, клуби мають бути відновлені і отримати нове обладнання.

Молодь має по своїй волі залишатися в якісно новому селі, народжуваність має зрости, а смертність зменшитися.

Безробіття має бути подолане. Це дозволить поліпшити рівень життя, подолати такі негативні явища як алкоголізм та наркоманія.

У соціальній сфері триває наступ  на права найбільш незахищених верств населення: пенсіонерів, сиріт, інвалідів, чорнобильців, ветеранів-афганців і ін.

Ця ситуація має перемінитися. В парламент повинні прийти нові люди, фахівці, господарники.

Радикальні реформи потрібно розпочинати негайно:

Забезпечити рішення найбільш складних питань шляхом референдуму.

Провести люстрацію чиновників. У кадровій політиці державних службовців створити умови для найбільш підготовленої молоді з метою майбутнього керування державою.

Ввести податки на роскіш і багатство.

Запровадити систему електронного Уряду, у т.ч. електронний документообіг та дистанційну форму надання послуг, коли кожна людина може звернутись до органів влади за допомогою Інтернету.

Провести реформу місцевого самоврядування.

Провести реальну реформу оподатковування з метою створення сприятливих умов для малого і середнього бізнесу та введення іноземних інвестицій в Україну.

Запровадити механізм відкликання народного депутата.

Створити добре оснащену, сучасну професійну контрактну армію та боєздатну Національну гвардію.

Збільшити підтримку державою оборонної промисловості.

Реформувати системи охорони здоров'я з впровадженням бюджетно-страхової медицини, яка забезпечить якісне медичне обслуговування в лікувальних закладах усіх форм власності.

Створити  належні умови  для лікування та реабілітації соціально вразливих верств населення – пенсіонерів, ветеранів та інвалідів ВОВ, чорнобильців за рахунок держави.

Поступово збільшити розмір прожиткового мінімуму, який повинен відповідати реаліям сучасного життя.

Створити рівні можливості для захисту своїх прав і свобод громадянами через суд, незалежно від їхнього соціального статусу чи майнового стану.

Реформувати судову та правоохоронну систему для забезпечення законності та правопорядку громадян.

Прийняти Закони, які потрібні для введення безвізового режиму.

Депутати і політики мають нести пряму відповідальність перед людьми.

Держава має служити громадянину, а громадянин – державі.

Закони мають бути простими, зрозумілим і єдиними для всіх без жодних винятків.

Простим людям буде близька і зрозуміла моя програма.  Це додає мені сил і впевненості у правильності поставлених цілей і завдань.

Разом ми зробимо так, щоб кожен громадянин нашої багатоманітної держави почував себе комфортно і безпечно на своїй землі.

Це буде ВАШ голос на користь майбутнього України!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org