Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Ященко Дмитро Анатолійович

Ященко Дмитро Анатолійович

Ященко Дмитро Анатолійович
Одномандатний виборчий округ 40
Висування Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18400 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1086 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 21 березня 1971 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, комерційний директор, ТОВ "Автокомплект", член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №40

ЯЩЕНКА ДМИТРА АНАТОЛІЙОВИЧА

Шановні виборці, земляки!

Я, Ященко Дмитро Анатолійович, підтримую стратегічну мету Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» і виступаю за розбудову сильної, незалежної України, здатної своїми силами захистити себе від зовнішнього ворога, гарантувати безпеку, забезпечення прав і свобод своїх громадян, здійснити всебічні реформи, необхідні для досягнення європейських стандартів..

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Політичною партією «НАРОДНИЙ ФРОНТ», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Відстоювати територіальну цілісність України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном

2. Підтримувати європейський курс розвитку держави, наближення України до європейських стандартів урядування, суттєве обмеження корупції, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування.

3. Дбати про економічний розвиток країни, виступаючи за демонополізацію економіки та реформу податкової системи, розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки.

4. Піклуватися та підтримувати соціально незахищені верстви населення, учасників бойових дій, які ціною власного життя відстоювали цілісність та незалежність України.

5. Сприяти залученню іноземних держав, міжнародних організацій, донорів до відбудови і розвитку територій держави, що постраждали внаслідок агресії.

Ми впевнені в реалістичності наших планів. В основі цієї впевненості – досвід, професіоналізм, патріотизм, мужність і відданість нашої команди. Ми за створення у новій Верховній Раді об’єднання патріотичних сил, узгоджені дії всіх гілок влади для реалізації головного завдання: зробити Україну такою, що може захистити себе, гарантувати людям безпеку і розвиток.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом, я, Ященко Дмитро Анатолійович, буду сумлінно працювати над виконанням своєї передвиборчої програми і докладу всіх зусиль, щоб за 5 років ця програма була максимально виконана, а всі її завдання реалізовані.              

Я добре обізнаний із проблемами свого виборчого округу і тому буду працювати над вирішенням таких важливих питань:

1. Розв’язання проблем житлово-комунального господарства та реалізація програми газифікації і водопостачання населених пунктів округу.

2. Ініціювання перегляду високих тарифів на комунальні послуги, надання пільг соціально незахищеним верствам населення.

3. Вирішення питань щодо реконструкції та ремонту доріг.

4. Створення нових робочих місць, працевлаштування молодих спеціалістів та боротьба із безробіттям.

5. Сприяння залученню нових інвестицій в економіку регіону, повернення молоді у село.

6. Розширення мережі місцевих закладів дошкільної освіти.

7. Підтримка медичних закладів регіону, надання якісних медичних послуг населенню.

8. Вирішення  екологічних  проблем  регіону.

9. Створення умов для гідного розвитку села та аграрного сектору.

Головним об'єктом уваги у моїй роботі буде мажоритарний виборчий округ і проблеми, що турбують його мешканців. Сподіваюся на Вашу підтримку і довіру. Я зроблю усе від мене залежне, щоб захистити інтереси кожного українця та інтереси моїх виборців.

НАРОДНИЙ ФРОНТ – це сильна команда для захисту країни та її розвитку!

З повагою, Дмитро Ященко© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org