Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Юрий Милобог рекомендував кандидата на пост мера Кривого Рогу - Семена Семенченка

Юрий Милобог рекомендував кандидата на пост мера Кривого Рогу - Семена Семенченка

Юрий Милобог рекомендував кандидата на пост мера Кривого Рогу - Семена Семенченка

13 лютого пройшов з’їзд партії «Самопоміч» на якому Юрій Милобог, від імені партійного міського осередку, зарекомендував висунути в кандидати Семена Семенченка на пост міського голови Кривого Рогу на виборах 27 березня 2016 року. 

Як каже сам С. Семенченко, що він не домовлявся про це і був здивований такою пропозицією. 

«Зараз в Кривому Розі – не просто проходять вибори. В Кривому Розі все, що є зараз, і хорошого і поганого в країні. Там інтереси Ахметова, там інтереси Коломойського, там інтереси російських олігархів, там інтереси керівництва держави, яка звикла ділити владу в регіонах по методу воровського сходняка» - цитата С. Семенченка одразу після заяви Ю. Милобога.

На народному віче в Кривому Розі, яке відбулось 14 лютого Семенченко телефоном повідомив, що готовий балотуватись на пост мера, лише тоді, коли його підтримає більшість жителів Кривого Рогу.

15 лютого, на своїй сторінці в Фейсбук, С. Семенченко зазначив, що: «не висував своєї кандидатури і знає, чого це буде йому коштувати, коли шавки Банкової намагаються знайти будь який привід, щоб посадити мене за грати.»

Дніпропетровська мережа «ОПОРА» нагадує, що згідно календарного плану ЦВК – реєстрація кандидатів на пост міського голови Кривого Рогу розпочинається з 22 лютого.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org